Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat met positief gevoel terug uit Porto

Advocaat met positief gevoel terug uit Porto

PORTO (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord heeft ondanks de nederlaag (3-2) bij Porto een goed gevoel overgehouden aan de wedstrijd. "Tot de laatste minuut hebben we gevochten voor de gelijkmaker en daar ook de kansen voor gehad. Tegen een topclub als Porto met veel topinternationals is dat best positief. Het biedt perspectief voor de toekomst", zei hij bij RTL7.

"Natuurlijk gaven we de doelpunten te gemakkelijk weg", blikte de coach terug. "Daar staat tegenover dat we na de twee snelle tegentreffers heel goed terugkwamen. Helaas komen zij dan voor rust opnieuw op voorsprong. In de tweede helft hebben wij echt de meeste kansen gehad. Niet veel, maar voldoende om aanspraak te mogen maken op een punt. In bepaalde fases waren wij dominant. Daar ben ik zeer tevreden over."

Meer uit Voetbal

AZ verliest in Armenië van Noah in tussenronde Conference League

JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.

5 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

7 uur geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

8 uur geleden
Lagsir (22) stopt als profvoetballer na zware knieblessures

ZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.

10 uur geleden
Trainer Verberne definitief weg bij FC Eindhoven na beenbreuk

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.

13 uur geleden
Oranje-international Frimpong nadert rentree bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.

13 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

1 dag geleden