Advocaat met positief gevoel terug uit Porto
PORTO (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord heeft ondanks de nederlaag (3-2) bij Porto een goed gevoel overgehouden aan de wedstrijd. "Tot de laatste minuut hebben we gevochten voor de gelijkmaker en daar ook de kansen voor gehad. Tegen een topclub als Porto met veel topinternationals is dat best positief. Het biedt perspectief voor de toekomst", zei hij bij RTL7.
"Natuurlijk gaven we de doelpunten te gemakkelijk weg", blikte de coach terug. "Daar staat tegenover dat we na de twee snelle tegentreffers heel goed terugkwamen. Helaas komen zij dan voor rust opnieuw op voorsprong. In de tweede helft hebben wij echt de meeste kansen gehad. Niet veel, maar voldoende om aanspraak te mogen maken op een punt. In bepaalde fases waren wij dominant. Daar ben ik zeer tevreden over."
Meer uit Voetbal
BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.
42 minuten geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).
1 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Zinédine Zidane gaat het Franse elftal aanpassen voor het duel van maandag met België. Dat heeft de bondscoach van Frankrijk in aanloop naar de wedstrijd in de Nations League in Brussel gezegd. Frankrijk won vrijdag met 1-0 in en van Turkije.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Cody Gakpo heeft in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een blessure opgelopen. De buitenspeler van Liverpool werd na een kwartier spelen in de middencirkel geraakt door Saša Lukić.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).
4 uur geledenSTOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.
5 uur geleden