Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat merkt niets van onrust bij Feyenoord

Advocaat merkt niets van onrust bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat merkt na de wisselvallige resultaten van de laatste weken niets van onrust bij Feyenoord. Ook het aan de spelers gevraagde 'loonoffer', vanwege van de coronacrisis, heeft volgens hem geen invloed op het spel. Dat zei Advocaat in een voorbeschouwing op de wedstrijd van komende zondag bij AZ.

"Dat de spelers moeten inleveren is een zaak van het bestuur, daar ga ik niet over", aldus de trainer. "Ik heb niet de indruk dat de spelers zich erdoor laten afleiden. Afgelopen woensdag straalde het plezier er weer vanaf. Soms echter gaat het veel moeilijker. Het is lastig om precies aan te geven hoe dat komt. Als ik het wist zou het gemakkelijker op te lossen zijn."

Thuis verloor Feyenoord met duidelijk verschil van AZ. "We hebben het ze toen te gemakkelijk gemaakt", zegt Advocaat. "We speelden veel te open, dat gaan we in Alkmaar niet doen. Ik heb niet gezegd dat zij meer kwaliteit hebben, maar wel dat ze in de vorige wedstrijd meer kwaliteit hebben laten zien. Nu moeten wij maar laten zien dat we beter kunnen."

Meer uit Sport

Djokovic op ATP-toernooi Bazel uitgeschakeld door Struff

BAZEL (ANP) - Novak Djokovic is donderdagavond in de achtste finales van het ATP-toernooi van Bazel uitgeschakeld door Jan-Lennard Struff. De Servische 24-voudige grandslamwinnaar verloor in drie sets van de Duitser: 7-6 (4) 5-7 6-7 (5).

9 uur geleden
Belgische wielrenner Teuns (34) beëindigt carrière

BONDUES (ANP) - Dylan Teuns beëindigt zijn wielercarrière. Dat maakte de 34-jarige Belg donderdag bekend via sociale media. Teuns beleefde in 2022 het hoogtepunt van zijn loopbaan door heuvelklassieker de Waalse Pijl te winnen. Ook won hij twee etappes in de Tour de France en het eindklassement in onder meer de Ronde van Polen.

11 uur geleden
Griekspoor verliest van Zverev die naar plek 1 ATP-ranking stijgt

WENEN (ANP) - De opmars van tennisser Tallon Griekspoor is ten einde gekomen tegen de Duitser Alexander Zverev. Na zijn toernooizege in Brussel strandde Griekspoor donderdag na twee sets in de achtste finale van het ATP-toernooi van Wenen: 4-6 5-7. Zverev is door zijn overwinning virtueel gestegen naar plek 1 op de wereldranglijst. Als de lijst maandag officieel wordt, zal hij de geblesseerde Italiaan Jannik Sinner voorbijgaan.

12 uur geleden
WK-leider Antonelli kampt met virusinfectie voor GP van Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft last van een virusinfectie en slaat donderdag de mediaverplichtingen in aanloop naar de GP van Mexico over. Dat meldt zijn team Mercedes. De Italiaanse leider in de WK-stand kan zich bij de race van zondag voor het eerst kronen tot wereldkampioen. Daarvoor heeft hij genoeg aan een negende plaats.

12 uur geleden
Roux de Bézieux nieuwe voorzitter Franse Winterspelen 2030

PARIJS (ANP/AFP) - Geoffroy Roux de Bézieux is de nieuwe voorzitter van het organisatiecomité voor de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen. De 64-jarige Fransman volgt de in september afgetreden Edgar Grospiron op.

16 uur geleden
Eenhoorn: heel bijzonder dat Murphy met Brewers World Series wint

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn noemt het "heel bijzonder" dat voormalig bondscoach Pat Murphy met de honkballers van Milwaukee Brewers kampioen is geworden. "Het is voor iedere coach een knappe prestatie, maar het is natuurlijk heel leuk dat iemand het doet die twee keer bondscoach van Nederland was en veel affiniteit met ons land heeft", zegt de 58-jarige oud-honkbalinternational Eenhoorn tegen het ANP.

19 uur geleden
Rybakina wint in Tokio en blijft dit jaar tennisranglijst leiden

TOKIO (ANP) - Elena Rybakina heeft de kwartfinale bereikt van het tennistoernooi van Tokio. De nummer één van de wereldranglijst uit Kazachstan won in twee sets van haar landgenote Joelia Poetintseva: 6-2 6-3.

21 uur geleden