Advocaat merkt niets van onrust bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat merkt na de wisselvallige resultaten van de laatste weken niets van onrust bij Feyenoord. Ook het aan de spelers gevraagde 'loonoffer', vanwege van de coronacrisis, heeft volgens hem geen invloed op het spel. Dat zei Advocaat in een voorbeschouwing op de wedstrijd van komende zondag bij AZ.
"Dat de spelers moeten inleveren is een zaak van het bestuur, daar ga ik niet over", aldus de trainer. "Ik heb niet de indruk dat de spelers zich erdoor laten afleiden. Afgelopen woensdag straalde het plezier er weer vanaf. Soms echter gaat het veel moeilijker. Het is lastig om precies aan te geven hoe dat komt. Als ik het wist zou het gemakkelijker op te lossen zijn."
Thuis verloor Feyenoord met duidelijk verschil van AZ. "We hebben het ze toen te gemakkelijk gemaakt", zegt Advocaat. "We speelden veel te open, dat gaan we in Alkmaar niet doen. Ik heb niet gezegd dat zij meer kwaliteit hebben, maar wel dat ze in de vorige wedstrijd meer kwaliteit hebben laten zien. Nu moeten wij maar laten zien dat we beter kunnen."
Meer uit Sport
CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Sileziƫ. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosniƫ en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
4 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
21 uur geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
1 dag geledenHOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.
1 dag geleden