Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: meer zat er niet in voor Feyenoord

Advocaat: meer zat er niet in voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat hoopte op meer, maar de Hagenaar zag Feyenoord in De Kuip niet verder komen dan 0-0 tegen Heracles Almelo. "Ze werken kei- en keihard om tot een resultaat te komen, dat kan je de jongens niet verwijten. Maar het vernuft is er op dit moment niet", zei Advocaat. "Meer zit er gewoon niet in."

Ook tegen tien man kon Feyenoord geen beslissing forceren. De ploeg van Advocaat verzuimde om optimaal te profiteren van de nederlagen van Ajax en Vitesse een dag eerder. "Het leefde wel bij ons", zei de trainer. "Bij Ajax ging het allemaal geweldig, bij Vitesse ook, maar toch verloren ze zaterdagavond allebei. Wij hadden een redelijk stapje omhoog kunnen zetten, wat een wonder is als je ziet wat hier allemaal sinds juli is gebeurd met blessures en zo. We moeten continu wisselen en toch resultaten halen. Dat breekt je een keer op. Als we hadden gewonnen, hadden we er weer helemaal bij gestaan. Dus zo slecht is het allemaal niet. Maar ja, dan moet je wel winnen."

Donderdag wacht het beslissende duel met Wolfsberger om een plek in de knock-outfase van de Europa League. Feyenoord moet in Oostenrijk winnen om door te gaan. "Maar deze wedstrijd was voor mij net zo cruciaal", zei Advocaat, die linksback Tyrell Malacia in de slotfase moest wisselen. "Hij had last van zijn knie. Of hij donderdag kan spelen? Dat hoop ik wel, ja."

Steven Berghuis begon op eigen verzoek op de bank, maar moest na een uur alsnog invallen. "Ik voelde dat de mentale en fysieke frisheid de laatste wedstrijd afnam", zei de aanvoerder. "Ik wil graag door, maar ik voelde dat ik tegen mijn 'max' aan zat. Er komen nog veel wedstrijden aan, dan wil ik er ook staan."

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

3 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

4 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

6 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

7 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

8 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

9 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

11 uur geleden