Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: meer zat er niet in voor Feyenoord

Advocaat: meer zat er niet in voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat hoopte op meer, maar de Hagenaar zag Feyenoord in De Kuip niet verder komen dan 0-0 tegen Heracles Almelo. "Ze werken kei- en keihard om tot een resultaat te komen, dat kan je de jongens niet verwijten. Maar het vernuft is er op dit moment niet", zei Advocaat. "Meer zit er gewoon niet in."

Ook tegen tien man kon Feyenoord geen beslissing forceren. De ploeg van Advocaat verzuimde om optimaal te profiteren van de nederlagen van Ajax en Vitesse een dag eerder. "Het leefde wel bij ons", zei de trainer. "Bij Ajax ging het allemaal geweldig, bij Vitesse ook, maar toch verloren ze zaterdagavond allebei. Wij hadden een redelijk stapje omhoog kunnen zetten, wat een wonder is als je ziet wat hier allemaal sinds juli is gebeurd met blessures en zo. We moeten continu wisselen en toch resultaten halen. Dat breekt je een keer op. Als we hadden gewonnen, hadden we er weer helemaal bij gestaan. Dus zo slecht is het allemaal niet. Maar ja, dan moet je wel winnen."

Donderdag wacht het beslissende duel met Wolfsberger om een plek in de knock-outfase van de Europa League. Feyenoord moet in Oostenrijk winnen om door te gaan. "Maar deze wedstrijd was voor mij net zo cruciaal", zei Advocaat, die linksback Tyrell Malacia in de slotfase moest wisselen. "Hij had last van zijn knie. Of hij donderdag kan spelen? Dat hoop ik wel, ja."

Steven Berghuis begon op eigen verzoek op de bank, maar moest na een uur alsnog invallen. "Ik voelde dat de mentale en fysieke frisheid de laatste wedstrijd afnam", zei de aanvoerder. "Ik wil graag door, maar ik voelde dat ik tegen mijn 'max' aan zat. Er komen nog veel wedstrijden aan, dan wil ik er ook staan."

Meer uit Voetbal

WK-droom Suriname niet uitgekomen; fans houden hoop

PARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.

3 uur geleden
Voetballers Curaçao naar WK na gelijkspel tegen Jamaica

KINGSTON (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben zich voor het eerst geplaatst voor een WK. Ze hielden stand in het uitduel met Jamaica (0-0), de enige overgebleven concurrent voor een ticket voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden
Spanje voor dertiende keer op rij naar WK voetbal

SEVILLA (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal kan zich opmaken voor zijn dertiende WK op rij. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente speelde in Sevilla met 2-2 gelijk tegen Turkije in de laatste kwalificatiewedstrijd en plaatste zich als ongeslagen winnaar van groep E voor de eindronde van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Turkije zal als nummer 2 in maart in de play-offs deelname aan het WK moeten afdwingen.

9 uur geleden
Schotland dankzij late treffers ten koste van Denemarken naar WK

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft zich dankzij een spectaculaire thuiszege op concurrent Denemarken geplaatst voor het WK voetbal. Dat wordt de eerste deelname voor het team sinds 1998. De 3-2 van Kieran Tierney op Hampden Park viel pas in de derde minuut van de blessuretijd. Kenny McLean besliste het duel vervolgens met een schot vanaf de middenlijn: 4-2.

9 uur geleden
Oostenrijk na moeizaam gelijkspel naar WK voetbal

WENEN (ANP) - Oostenrijk heeft zich gevoegd bij de deelnemers aan het WK voetbal in 2026. De ploeg van bondscoach Ralf Rangnick keek in Wenen lang tegen een achterstand aan tegen Bosnië en Herzegovina en wist pas in de slotfase de bevrijdende gelijkmaker af te dwingen. Door de 1-1 eindigden de Oostenrijkers bovenaan in groep H met 2 punten meer dan Bosnië, dat in maart in de play-offs zal uitkomen.

9 uur geleden
België stelt WK-deelname veilig met ruime zege op Liechtenstein

LUIK (ANP) - België heeft deelname aan het WK voetbal veiliggesteld met een ruime thuiszege op Liechtenstein: 7-0. In Luik kon het feestje in de rust al gevierd worden na treffers van Hans Vanaken en Jérémy Doku (twee).

9 uur geleden
Nationale vrije dag in Suriname bij plaatsing voor WK voetbal

PARAMARIBO (ANP) - Suriname is van plan de mogelijk eerste deelname aan het WK voetbal groots te vieren. De regering heeft besloten woensdag een nationale vrije dag te houden als de voetballers zich in de Nederlandse nacht van dinsdag op woensdag plaatsen voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt nieuwssite Starnieuws op basis van minister Marinus Bee van Binnenlandse Zaken.

13 uur geleden