Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: meer zat er niet in voor Feyenoord

Advocaat: meer zat er niet in voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat hoopte op meer, maar de Hagenaar zag Feyenoord in De Kuip niet verder komen dan 0-0 tegen Heracles Almelo. "Ze werken kei- en keihard om tot een resultaat te komen, dat kan je de jongens niet verwijten. Maar het vernuft is er op dit moment niet", zei Advocaat. "Meer zit er gewoon niet in."

Ook tegen tien man kon Feyenoord geen beslissing forceren. De ploeg van Advocaat verzuimde om optimaal te profiteren van de nederlagen van Ajax en Vitesse een dag eerder. "Het leefde wel bij ons", zei de trainer. "Bij Ajax ging het allemaal geweldig, bij Vitesse ook, maar toch verloren ze zaterdagavond allebei. Wij hadden een redelijk stapje omhoog kunnen zetten, wat een wonder is als je ziet wat hier allemaal sinds juli is gebeurd met blessures en zo. We moeten continu wisselen en toch resultaten halen. Dat breekt je een keer op. Als we hadden gewonnen, hadden we er weer helemaal bij gestaan. Dus zo slecht is het allemaal niet. Maar ja, dan moet je wel winnen."

Donderdag wacht het beslissende duel met Wolfsberger om een plek in de knock-outfase van de Europa League. Feyenoord moet in Oostenrijk winnen om door te gaan. "Maar deze wedstrijd was voor mij net zo cruciaal", zei Advocaat, die linksback Tyrell Malacia in de slotfase moest wisselen. "Hij had last van zijn knie. Of hij donderdag kan spelen? Dat hoop ik wel, ja."

Steven Berghuis begon op eigen verzoek op de bank, maar moest na een uur alsnog invallen. "Ik voelde dat de mentale en fysieke frisheid de laatste wedstrijd afnam", zei de aanvoerder. "Ik wil graag door, maar ik voelde dat ik tegen mijn 'max' aan zat. Er komen nog veel wedstrijden aan, dan wil ik er ook staan."

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim houdt hoop op tweede plaats Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.

4 uur geleden
Ouahbi nieuwe bondscoach Marokko in aanloop naar WK voetbal

RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.

6 uur geleden
Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

15 uur geleden
Rode kaart Van de Ven leidt nederlaag Tottenham in

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.

15 uur geleden
Afrika Cup voor voetbalsters vier maanden uitgesteld

GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.

20 uur geleden
Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

1 dag geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

1 dag geleden