Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat kiest tegen PSV voor Botteghin en Linssen

Advocaat kiest tegen PSV voor Botteghin en Linssen

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord heeft zijn elftal voor de ontmoeting van zondag met PSV op drie plaatsen aangepast. Centrale verdediger Uros Spajic, spits Nicolai Jørgensen en linksbuiten Luis Sinisterra zijn hun basisplaats na de nederlaag van 3-0 bij sc Heerenveen van woensdag kwijt.

Eric Botteghin, die Spajic tegen Heerenveen in de rust al verving, vormt tegen PSV samen met Marcos Senesi het central duo achterin. Linssen, die de laatste twee duels genoegen moest nemen met een rol als invaller, mag het tegen PSV als spits proberen. Ridgeciano Haps neemt links voorin de plek van Sinisterra over.

Feyenoord verloor de laatste drie duels en is in de Eredivisie afgezakt naar de vijfde plaats. De spelers van Feyenoord waren niet zo blij met enkele uitspraken die Advocaat vorige week na de verloren wedstrijd tegen AZ (2-3) deed. De oud-bondscoach zei dat Feyenoord had verloren omdat AZ meer kwaliteit heeft. Aanvoerder Steven Berghuis had daar vrijdag een gesprek over met Advocaat en technisch directeur Frank Arnesen. Berghuis zei na dat gesprek dat de spelersgroep voor 100 procent achter Advocaat staat.

Opstelling Feyenoord: Marsman; Geertruida, Botteghin, Senesi en Malacia; Toornstra, Fer en Diemers; Berghuis, Linssen en Haps.

Meer uit Voetbal

Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd comeback bij Ravenna

MIAMI (ANP) - Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd een comeback in het voetbal. De Braziliaan, die in 2002 met de nationale ploeg wereldkampioen werd en in 2006 met FC Barcelona de Champions League won, is gepresenteerd als de nieuwe aanwinst van de Italiaanse club Ravenna. Die club is actief in de derde divisie.

4 uur geleden
Bondscoach Ghana bespot VAR: nam zeker weer koffiepauze

FOXBOROUGH (ANP/DPA) - Bondscoach Carlos Queiroz van Ghana heeft de VAR bespot na de 0-0 tegen Engeland op het WK voetbal. "De VAR zat weer eens koffie te drinken. Dat snap ik, want ik trakteer mezelf ook weleens op een kop koffie, maar er was sprake van een duidelijke strafschop en ook een rode kaart", zei de 73-jarige coach na afloop van de wedstrijd in het Boston Stadium.

4 uur geleden
Hoog ziekenbezoek uit Qatar voor Canadese voetballer Koné

VANCOUVER (ANP) - De Canadese voetballer Ismaël Koné heeft bezoek gekregen van de minister van Sport van Qatar en de Qatarese international Assim Madibo. Beiden wilden weten hoe het ging met de middenvelder, die zijn been brak na een tackle van Madibo in het duel tussen beide landen op het WK voetbal. Canada won met 6-0.

5 uur geleden
Kansas City klaar voor Oranjemars met 25.000 deelnemers

KANSAS CITY (ANP) - Kansas City maakt zich op voor de 'Orange Army'. Lokale media voorspellen dat donderdag zo'n 25.000 mensen deelnemen aan de Oranjemars voor de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tunesië op het WK.

5 uur geleden
Colombia slaat laat toe tegen Congo en bereikt volgende ronde WK

GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.

8 uur geleden
Neymar na kuitblessure weer fit en kan tegen Schotland spelen

MIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.

10 uur geleden
Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

10 uur geleden