Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat kan leven met gelijkspel

Advocaat kan leven met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord kon leven met het 1-1-gelijkspel uit bij FC Groningen. "Gezien het verloop van de wedstrijd kan ik tevreden zijn met het resultaat", zei de coach bij FOX Sports. De Haagse opvolger van Jaap Stam had de vorige twee competitiewedstrijden - tegen VVV en RKC - gewonnen, maar het stugge Groningen bleek niet zo eenvoudig te verslaan. "Groningen speelde heel agressief en in een moeilijk systeem. Het was vooral vechten, er was veel beleving, niet altijd goed voetbal. Daarom kan ik wel leven met 1-1."

Advocaat vond dat zijn ploeg de beste kansen had, ook al had FC Groningen meer overwicht. "We hebben ze weinig open kansen gegeven", meende de trainer, die zich opwond over een overtreding van Mike te Wierik op de doorgebroken Luis Sinisterra. "Ik ben er niet voor om die jongen een rode kaart te laten krijgen, maar hij legde de arm om de nek van Sinisterra. Anders kan hij zo door naar het doel."

Meer uit Voetbal

Arsenal nog weken zonder geblesseerde aanvaller Saka

LONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal rekent de komende weken nog niet op Bukayo Saka. De aanvaller heeft volgens hem nog enkele weken nodig om te herstellen van een dijbeenblessure, die hij vorige maand tijdens een duel met Bayern München in de Champions League opliep.

1 uur geleden
Feyenoord met Targhalline en Watanabe naar Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst verwacht dat Oussama Targhalline zondag met Feyenoord de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen kan spelen. "Hij was een beetje ziek, maar heeft wel individueel kunnen trainen", zei hij op een persconferentie in De Kuip. "Ik verwacht dat hij erbij kan zijn."

2 uur geleden
Eerste oproep Bouwman en Schaken voor Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ajacied Aaron Bouwman en Feyenoorder Jerayno Schaken voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. Ze maken deel uit van de selectie die in een tweeluik tegen Denemarken deelname aan het EK van 2027 moet afdwingen.

2 uur geleden
Algemeen directeur Geelen vertrekt in april bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen (44) vertrekt in april volgend jaar bij Ajax. Dat is na gesprekken met de raad van commissarissen besloten, meldt de club uit Amsterdam in een persbericht.

3 uur geleden
Trainer Bosz rekent op Perišić in uitduel met SC Cambuur

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz rekent zondag op Ivan Perišić voor de uitwedstrijd van PSV tegen SC Cambuur. De aanvaller liep woensdag een hoofdwond op in het thuisduel met Club Brugge in de Champions League. "Maar we hebben nog twee dagen", zei de coach van de titelverdediger in de Eredivisie. "We gaan het zien maar ik denk wel dat hij het redt."

3 uur geleden
Van Bommel onaangenaam verrast door afmelding De Winter

BRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van België is onaangenaam verrast door Koni De Winter. De verdediger van AC Milan weigerde een plek in de selectie voor de laatste groepsduels met Turkije en Italië in de Nations League. De Winter vindt dat hij in de vorige interlandperiode te weinig speeltijd heeft gekregen.

3 uur geleden
Bondscoach Pochettino van VS laat Pepi bij PSV trainen

NEW YORK (ANP) - Ricardo Pepi ontbreekt in de selectie van de Verenigde Staten voor de komende duels met Haïti in de kwartfinale van de Nations League. Bondscoach Mauricio Pochettino vindt het verstandiger dat de spits de komende weken bij PSV helemaal fit wordt.

4 uur geleden