Advocaat kan leven met gelijkspel
GRONINGEN (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord kon leven met het 1-1-gelijkspel uit bij FC Groningen. "Gezien het verloop van de wedstrijd kan ik tevreden zijn met het resultaat", zei de coach bij FOX Sports. De Haagse opvolger van Jaap Stam had de vorige twee competitiewedstrijden - tegen VVV en RKC - gewonnen, maar het stugge Groningen bleek niet zo eenvoudig te verslaan. "Groningen speelde heel agressief en in een moeilijk systeem. Het was vooral vechten, er was veel beleving, niet altijd goed voetbal. Daarom kan ik wel leven met 1-1."
Advocaat vond dat zijn ploeg de beste kansen had, ook al had FC Groningen meer overwicht. "We hebben ze weinig open kansen gegeven", meende de trainer, die zich opwond over een overtreding van Mike te Wierik op de doorgebroken Luis Sinisterra. "Ik ben er niet voor om die jongen een rode kaart te laten krijgen, maar hij legde de arm om de nek van Sinisterra. Anders kan hij zo door naar het doel."
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
15 minuten geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
1 dag geleden