Advocaat kan Feyenoord bijna niets verwijten
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord wilde zijn ploeg geen verwijten maken na het gelijkspel tegen Rangers (2-2). De Rotterdammers lieten in De Kuip heel wat kansen onbenut en zagen de kansen op een vervolg in de Europa League daardoor slinken. "De manier waarop we speelden, vond ik geweldig om te zien", zei Advocaat. "Ik kan de jongens niets verwijten, ze hebben alles gegeven."
Feyenoord had voor eigen publiek moeten winnen van de Schotten om de kansen op Europese overwintering in eigen hand te houden. "We hebben in de eerste helft genoeg mogelijkheden gehad om meer dan één goal te maken", zei Advocaat. "We wisten wel dat zij in de tweede helft anders zouden gaan spelen. Die spits van hen heb ik bijna de hele wedstrijd niet gezien. Maar het is wel een geweldige spits, want hij maakte twee goals. Als ik dan toch verwijten moet maken: ons centrum stond niet goed. Al heeft het ook met de kwaliteiten van die spits te maken."
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
3 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
6 uur geleden