Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat hoopvol ondanks nederlaag bij debuut als coach ADO

Advocaat hoopvol ondanks nederlaag bij debuut als coach ADO

ALMERE (ANP) - Dick Advocaat is hoopvol, ondanks dat de 75-jarige trainer zijn eerste wedstrijd als coach van ADO Den Haag met 4-1 verloor van Almere City FC. "Ik heb een hoop gezien en een aantal dingen waar ik als trainer wat mee kan", zei hij na afloop bij ESPN.

"Het was mooi geweest als we hadden gewonnen, maar dan had iedereen gedacht dat we het gelijk al onder controle hadden en dat hebben we nog niet", zei de oud-bondscoach, die is aangetrokken als opvolger van de ontslagen Dirk Kuijt. Advocaat zich ten doel heeft gesteld de Haagse club vanaf de zeventiende plaats in de Keuken Kampioen Divisie omhoog te werken.

De ervaren trainer was vooral tevreden over de eerste helft. "Toen speelden we vanuit een goede organisatie en dan kun je succes hebben. In de eerste 35 minuten hadden we zes kansen, dus daar hadden er wel meer dan één van mogen maken. De 1-1 gaven we totaal onnodig weg, maar dat gebeurt wel vaker in dit elftal."

Advocaat zag dat het in de tweede helft niet goed ging. "Als de ruimtes groter gaan worden, komen de spelers in de problemen. Nou misten we wel een aantal bepalende spelers, maar dat is geen excuus. Er valt nog wel wat te leren."

Meer uit Voetbal

Deroy Duarte kan stunt van Kaapverdië nauwelijks geloven

DALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.

52 minuten geleden
Duitsland treft Paraguay in knock-outfase WK voetbal

FOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.

1 uur geleden
Debutant Kaapverdië stunt met plek in volgende ronde van het WK

HOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).

1 uur geleden
Spanje stelt groepswinst op WK veilig en ontloopt Argentinië

GUADALAJARA (ANP) - Spanje heeft zich bij het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verzekerd van de eerste plaats in groep H. De regerend Europees kampioen rekende in de laatste speelronde af met Uruguay: 1-0. Álex Baena maakte kort voor rust het doelpunt.

1 uur geleden
Feestdag rond Oranje - Marokko vanwege laatste WK-duel Monterrey

GUADALUPE (ANP) - De gouverneur van Nuevo León in Mexico maakt van maandag een feestdag. Nederland en Marokko spelen dan de laatste wedstrijd van dit WK in het Monterrey Stadium in Guadalupe. Dat meldt de gouverneur, Samuel García, op X.

1 uur geleden
PSV'er Perišić vertrouwt op goede reeks tegen Afrikaanse landen

PHILADELPHIA (ANP) - Ivan Perišić heeft goede hoop dat Kroatië zich zaterdag op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales plaatst. De 37-jarige aanvaller vertrouwt in de laatste groepswedstrijd tegen Ghana op de goede reeks tegen Afrikaanse landen.

2 uur geleden
Argentijnse bondscoach spaart WK-topscorer Messi tegen Jordanië

DALLAS (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië geeft Lionel Messi rust. De ster van de regerend wereldkampioen verschijnt zaterdag niet aan de aftrap voor het laatste groepsduel met Jordanië in Dallas.

2 uur geleden