Advocaat hoopt op twee versterkingen bij Feyenoord
MARBELLA (ANP) - Trainer Dick Advocaat hoopt dat de nieuwe technisch directeur Frank Arnesen de selectie van Feyenoord deze maand met twee spelers gaat versterken. De Hagenaar heeft zijn wensen kenbaar gemaakt bij de clubleiding. "We hebben echt één of twee spelers nodig voor als er iets gebeurt, we moeten dan vervangers hebben die hetzelfde kunnen", zei Advocaat op het trainingskamp in Marbella tegen Feyenoord TV. "Het bestuur is echt welwillend, ik heb het gevoel dat ze alles proberen om het te bewerkstelligen."
De vleugelverdedigers Rick Karsdorp en Ridgeciano Haps zijn al geruime tijd geblesseerd, net als Sven van Beek. Leroy Fer en Nicolai Jørgensen misten door fysieke problemen ook de nodige wedstrijden in de eerste seizoenshelft.
"Als iedereen fit is en er komen twee spelers bij, dan hebben we gewoon een uitstekende selectie voor de eredivisie", aldus Advocaat, onder wiens leiding Feyenoord van de twaalfde naar de vijfde plaats is geklommen. "We moeten Europees voetbal halen en daartoe zijn we ook in staat. Het is zaak deze lijn vast te houden en goed te starten."
Feyenoord opent de tweede seizoenshelft op 18 januari in De Kuip tegen sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.
9 uur geledenALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.
15 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.
16 uur geleden