Advocaat hoeft geen Feyenoorder te motiveren voor duel met Ajax
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat kreeg tijdens het duel van zijn Feyenoord tegen PEC Zwolle (1-0) het gevoel dat zijn spelers al bij het uitduel van zondag met Ajax bezig waren. "Ik zag geen beleving en geen strijd", zei hij bij ESPN. "De eerste helft was heel pover, de tweede helft ging nog wel. Maar ik ben blij met de 3 punten."
"Tijdens de rust kon ik al mijn spelers wel wisselen", zei Advocaat die onder meer Luis Sinisterra in de tweede helft liet invallen. "Hij is wel een creatieve speler", omschreef hij de maker van het enige doelpunt. "Hij kan een speler uitspelen. En hij kan scoren. Dat heb je weer gezien."
Feyenoord klom naar de tweede plaats van de Eredivisie, met evenveel punten als koploper Ajax en nummer 3 Vitesse. Advocaat gaat donderdag rustig voor de televisie zitten als Ajax tegen FC Twente speelt. "Ik ga Ajax eens goed bekijken", stelde hij. "Maar het wordt een makkelijke voorbereiding voor mij. Tegen Ajax wil iedereen wel gaan. Daarvoor hoef ik niemand te motiveren."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
20 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
36 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.
4 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
18 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
21 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
21 uur geleden