Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: het gaat bij Feyenoord niet vanzelf

Advocaat: het gaat bij Feyenoord niet vanzelf

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat weet welke opdracht Feyenoord volgende week heeft in de laatste groepswedstrijd in de Europa League. "Gewoon daar met 0-1 winnen", zei Advocaat na de nederlaag in de Kuip tegen Dinamo Zagreb (0-2). Feyenoord kwalificeert zich voor de knock-outfase van de Europa League als het over een week in Oostenrijk wint van Wolfsberger.

"Het enige positieve aan vandaag is dat er niemand is weggestuurd", zei Advocaat, die zes van zijn spelers een gele kaart zag krijgen, vooral voor overtredingen uit frustratie. "Na afloop zat iedereen heel teleurgesteld in de kleedkamer. Ik heb tegen ze gezegd dat we er ook zijn als we volgende week winnen. Maar het gaat bij ons allemaal niet vanzelf, laat ik het zo zeggen. Alles wat tegen kan zitten, dat zit ook tegen."

Advocaat, die deze week aankondigde dat hij na dit seizoen stopt als clubtrainer, zag met Bryan Linssen en Uros Spajic weer twee spelers geblesseerd uitvallen. De aanvaller heeft een hamstringblessure, Spajic liep kort voor rust bij een luchtduel een hoofdwond op. Juist toen de Servische verdediger langs de kant van het veld stond voor een behandeling, viel de 0-1.

'Onprofessioneel'

"Dat was onprofessioneel van hem. Blijf gewoon in het veld liggen en laat die brancard komen, dan hadden wij de tijd gehad om Eric Botteghin klaar te maken voor een invalbeurt", zo mopperde Advocaat. "Nu kwam die spits van hen weer het veld in, hij maakte een actie en boem: penalty. Daar moeten we volwassener in worden."

Advocaat wond zich ook op over de Engelse arbitrage. "Wat een drama zeg. Ik zei nog tegen die vrouwelijke grensrechter: jij was de beste. We hebben die man op het veld echt geen moment mee gehad. Dat zie je vaak met Engelse scheidsrechters, die fluiten buiten Engeland heel anders. Maar daar hebben we niet door verloren, laat dat duidelijk zijn. Hopelijk zit de scheidsrechter volgende week in Oostenrijk wel een keer mee."

Meer uit Voetbal

Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

3 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

3 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

5 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

5 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

5 uur geleden