Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat heeft selectie rond bij Feyenoord

Advocaat heeft selectie rond bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is klaar op de transfermarkt. Trainer Dick Advocaat heeft recent met de Portugese middenvelder João Carlos Teixeira en de Servische verdediger Uros Spajic zijn gewenste versterkingen gekregen. "De selectie is wat mij betreft prima zo", zei de Hagenaar twee dagen voor de thuiswedstrijd tegen FC Twente. "Als er niemand meer weggaat, dan zijn we klaar."

Spajic komt op huurbasis over van Krasnodar. Zodra de Servische international zijn werk- en verblijfsvergunning binnen heeft, kan hij in Rotterdam aan de slag. "Maar dat duurt nog wel een paar dagen", aldus Advocaat, die Eric Botteghin weer terug heeft. Zonder de geschorst verdediger startte Feyenoord vorige week de competitie met een zege bij PEC Zwolle (0-2).

Botteghin keert tegen Twente vermoedelijk terug in het hart van de defensie. Lutsharel Geertruida verhuist dan weer naar de rechterkant. Afgaande op de woorden van Advocaat behoudt Mark Diemers, die in Zwolle de voorkeur kreeg boven Jens Toornstra, op het middenveld zijn basisplaats.

De beste opstelling

Bang voor een teleurgestelde Toornstra is de trainer niet. "We betalen hem ook gewoon uit, hoor. Het zijn allemaal professionals, die moeten hiermee leren omgaan. Zo niet, dan moet je maar naar een andere club gaan. Wij stellen altijd het elftal op waarvan wij denken dat het zo het beste is. Dat heeft niets met personen te maken, maar met ieders kwaliteiten en hoe het elftal staat. Daar kan soms wel iets geks uit rollen. Maar daar moeten ze mee omgaan."

Bij de thuiswedstrijd tegen FC Twente mogen 13.000 fans van Feyenoord naar binnen. "Het is sowieso fijn dat er weer mensen in het stadion zitten, daar doe je het voor", aldus Advocaat. "Ik hoop dat het er meer worden, maar 13.000 is in ieder geval een begin."

Meer uit Voetbal

Algerije neemt op WK in slotfase afstand van Jordanië

SAN FRANCISCO (ANP) - Algerije heeft op het wereldkampioenschap voetbal een belangrijke zege geboekt op Jordanië. Het elftal van bondscoach Vladimir Petković won in San Francisco met 2-1.

1 uur geleden
Haaland met twee doelpunten aan basis van Noorse zege op Senegal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.

4 uur geleden
Frankrijk verslaat Irak, duel twee uur onderbroken door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).

5 uur geleden
Duel tussen Frankrijk en Irak hervat, fans terug in stadion

PHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.

6 uur geleden
Tweede helft van duel Frankrijk met Irak uitgesteld door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.

8 uur geleden
Messi geniet van het moment na verbreken WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.

9 uur geleden
Klose feliciteert Messi met overname van zijn WK-doelpuntenrecord

MÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.

9 uur geleden