Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat heeft selectie rond bij Feyenoord

Advocaat heeft selectie rond bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is klaar op de transfermarkt. Trainer Dick Advocaat heeft recent met de Portugese middenvelder João Carlos Teixeira en de Servische verdediger Uros Spajic zijn gewenste versterkingen gekregen. "De selectie is wat mij betreft prima zo", zei de Hagenaar twee dagen voor de thuiswedstrijd tegen FC Twente. "Als er niemand meer weggaat, dan zijn we klaar."

Spajic komt op huurbasis over van Krasnodar. Zodra de Servische international zijn werk- en verblijfsvergunning binnen heeft, kan hij in Rotterdam aan de slag. "Maar dat duurt nog wel een paar dagen", aldus Advocaat, die Eric Botteghin weer terug heeft. Zonder de geschorst verdediger startte Feyenoord vorige week de competitie met een zege bij PEC Zwolle (0-2).

Botteghin keert tegen Twente vermoedelijk terug in het hart van de defensie. Lutsharel Geertruida verhuist dan weer naar de rechterkant. Afgaande op de woorden van Advocaat behoudt Mark Diemers, die in Zwolle de voorkeur kreeg boven Jens Toornstra, op het middenveld zijn basisplaats.

De beste opstelling

Bang voor een teleurgestelde Toornstra is de trainer niet. "We betalen hem ook gewoon uit, hoor. Het zijn allemaal professionals, die moeten hiermee leren omgaan. Zo niet, dan moet je maar naar een andere club gaan. Wij stellen altijd het elftal op waarvan wij denken dat het zo het beste is. Dat heeft niets met personen te maken, maar met ieders kwaliteiten en hoe het elftal staat. Daar kan soms wel iets geks uit rollen. Maar daar moeten ze mee omgaan."

Bij de thuiswedstrijd tegen FC Twente mogen 13.000 fans van Feyenoord naar binnen. "Het is sowieso fijn dat er weer mensen in het stadion zitten, daar doe je het voor", aldus Advocaat. "Ik hoop dat het er meer worden, maar 13.000 is in ieder geval een begin."

Meer uit Voetbal

Media: Slot niet de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Arne Slot wordt niet de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Dat melden diverse media donderdagavond, waaronder ESPN en het AD. De 47-jarige trainer, die eind mei ontslagen werd bij Liverpool, zou de voorkeur hebben voor een club in een Europese topcompetitie.

13 minuten geleden
Engelse verdediger Stones transfervrij naar Internazionale

MILAAN (ANP) - John Stones heeft voor twee jaar getekend bij Internazionale. De Engelse verdediger vertrekt bij Manchester City, waar hij een aflopend contract had.

1 uur geleden
Wielrenner Van Aert wint opnieuw, na herbekijken fotofinish

SKIVE (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert heeft donderdag na de eerste ook de tweede etappe in de Ronde van Denemarken gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike maakt in Denemarken zijn rentree na een blessure waardoor hij de Tour de France miste.

3 uur geleden
UEFA haalt hard uit naar FIFA om commercialiseringsplannen WK

NYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft hard uitgehaald naar de FIFA in verband met de commercialiseringsplannen rond het WK voetbal. In de verklaring waarin de UEFA donderdag kenbaar heeft gemaakt de competities van de FIFA te boycotten, maakt de bond duidelijk dat het WK "niet te koop" is. Alle 55 UEFA-landen stemden donderdag tijdens een spoedberaad in met de boycot, zolang de plannen op tafel liggen.

3 uur geleden
KNVB wijst FIFA-plannen vercommercialisering van de hand

ZEIST (ANP) - De KNVB wil geen concessies doen als het gaat om de plannen van de FIFA om het WK voetbal verder te vercommercialiseren. Dat stelt de Nederlandse voetbalbond in een reactie tegen het ANP na afloop van een vergadering van de UEFA. De KNVB laat weten net als 54 andere leden van de UEFA niet in te stemmen met een voorstel van FIFA-voorzitter Gianni Infantino.

3 uur geleden
Engelse voetbalbond gaat discriminatie strenger bestraffen

LONDEN (ANP) - Profvoetballers die zich in de Engelse Premier League schuldig maken aan discriminatie krijgen een schorsing van minimaal tien wedstrijden. Dat is in de aangescherpte richtlijnen van de Engelse voetbalbond (FA) vastgelegd, maakte de FA donderdag bekend.

4 uur geleden
UEFA-landen boycotten FIFA als commercialiseringsplan blijft

NYON (ANP) - De 55 bij de Europese voetbalbond UEFA aangesloten bonden hebben unaniem besloten alle competities van de FIFA te boycotten als de wereldvoetbalbond vasthoudt aan plannen om belangen in haar competities te verkopen aan private investeerders. Dit besluit werd donderdag genomen tijdens een spoedvergadering.

4 uur geleden