Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat heeft selectie rond bij Feyenoord

Advocaat heeft selectie rond bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is klaar op de transfermarkt. Trainer Dick Advocaat heeft recent met de Portugese middenvelder João Carlos Teixeira en de Servische verdediger Uros Spajic zijn gewenste versterkingen gekregen. "De selectie is wat mij betreft prima zo", zei de Hagenaar twee dagen voor de thuiswedstrijd tegen FC Twente. "Als er niemand meer weggaat, dan zijn we klaar."

Spajic komt op huurbasis over van Krasnodar. Zodra de Servische international zijn werk- en verblijfsvergunning binnen heeft, kan hij in Rotterdam aan de slag. "Maar dat duurt nog wel een paar dagen", aldus Advocaat, die Eric Botteghin weer terug heeft. Zonder de geschorst verdediger startte Feyenoord vorige week de competitie met een zege bij PEC Zwolle (0-2).

Botteghin keert tegen Twente vermoedelijk terug in het hart van de defensie. Lutsharel Geertruida verhuist dan weer naar de rechterkant. Afgaande op de woorden van Advocaat behoudt Mark Diemers, die in Zwolle de voorkeur kreeg boven Jens Toornstra, op het middenveld zijn basisplaats.

De beste opstelling

Bang voor een teleurgestelde Toornstra is de trainer niet. "We betalen hem ook gewoon uit, hoor. Het zijn allemaal professionals, die moeten hiermee leren omgaan. Zo niet, dan moet je maar naar een andere club gaan. Wij stellen altijd het elftal op waarvan wij denken dat het zo het beste is. Dat heeft niets met personen te maken, maar met ieders kwaliteiten en hoe het elftal staat. Daar kan soms wel iets geks uit rollen. Maar daar moeten ze mee omgaan."

Bij de thuiswedstrijd tegen FC Twente mogen 13.000 fans van Feyenoord naar binnen. "Het is sowieso fijn dat er weer mensen in het stadion zitten, daar doe je het voor", aldus Advocaat. "Ik hoop dat het er meer worden, maar 13.000 is in ieder geval een begin."

Meer uit Voetbal

AC Milan klimt na thuiszege op Atalanta naar vierde plaats

MILAAN (ANP) - AC Milan is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Ruben Amorim won in eigen stadion met 3-2 van Atalanta. De ploeg uit Bergamo speelt donderdag in Amsterdam tegen Ajax in de Conference League.

1 uur geleden
Arsenal boekt nipte overwinning bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft een nipte zege geboekt in de uitwedstrijd bij het laag geklasseerde Nottingham Forest. Oud-PSV'er Noni Madueke bezorgde de titelverdediger een 1-0-overwinning met een van richting veranderd schot tien minuten voor tijd.

2 uur geleden
Ajax wint met ruime cijfers in Groningen

GRONINGEN (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie een ruime overwinning geboekt in de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-5). De club uit Amsterdam beëindigde daarmee een serie van drie duels zonder zege.

2 uur geleden
SC Freiburg laat kans op koppositie in Bundesliga liggen

LEVERKUSEN (ANP) - SC Freiburg is er niet in geslaagd de eerste plaats in de Bundesliga over te nemen. Het elftal van trainer Julian Schuster leed bij Bayer Leverkusen de eerste nederlaag van het seizoen: 2-1.

3 uur geleden
Manchester United weet ook bij Leeds niet te winnen

LEEDS (ANP) - Manchester United heeft opnieuw niet weten te winnen in de Premier League. De formatie van trainer Michael Carrick bleef bij Leeds United steken op 1-1. United won eind augustus zijn enige competitieduel dit seizoen.

4 uur geleden
SC Cambuur en AZ spelen gelijk in Leeuwarden: 2-2

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur en AZ hebben zondag in Leeuwarden met 2-2 gelijkgespeeld. AZ staat na negen wedstrijden met 20 punten op de tweede plaats. Cambuur heeft 9 punten uit negen duels.

5 uur geleden
Oosting schiet PEC naar zege tegen het Go Ahead van zijn vader

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De Zwollenaren wonnen in eigen huis met 4-1 van de club uit Deventer. Thijs Oosting scoorde twee keer tegen het elftal waar zijn vader Joseph Oosting de coach is.

7 uur geleden