Advocaat heeft na zege Feyenoord weer een goed humeur
ROTTERDAM (ANP) - De overwinning van Feyenoord op VVV-Venlo (6-0) zorgde voor opluchting bij trainer Dick Advocaat. "Zonder meer. Dit geeft een heerlijk gevoel", zei de Hagenaar, wiens ploeg niet had gewonnen in de voorgaande vier wedstrijden. Na de bekeruitschakeling door sc Heerenveen pakte Feyenoord in drie competitieduels slechts 2 punten.
"Je moet ook niet denken dat Feyenoord, of zelfs Ajax, zomaar wint bij clubs als FC Twente en FC Groningen", aldus Advocaat. "Ajax verloor gewoon bij Groningen. Wij hebben vier uitwedstrijden achter elkaar gespeeld. Daarvan verloren we er twee, met de beker er bij. Als je verliest, is dit een heel vervelend vak. Na een zege ben ik in een veel betere bui. Gelukkig heb ik veel gewonnen, anders had ik het niet zo lang volgehouden in mijn carrière."
Advocaat had tegen VVV al snel door dat zijn ploeg veel beter was. "Na 5 à 10 minuten ging het balletje rollen. Als je dan zes goals maakt, geeft dat een lekker gevoel. Niet alleen bij de spelers, maar bij mij als trainer idem dito. Het zag er vanaf de kant wel aardig uit."
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
4 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
7 uur geleden