Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: hattrick is beloning Linssen voor 5 maanden hard werken

Advocaat: hattrick is beloning Linssen voor 5 maanden hard werken

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord was na de zege op sc Heerenveen (3-0) vooral blij voor Bryan Linssen. De aanvaller die zo op zoek was naar vorm én doelpunten, maakte in de tweede helft een hattrick. "Hij heeft zich vijf maanden lang een slag in de rondte gelopen. En vandaag kreeg hij z'n beloning", zei de Hagenaar.

Linssen had sinds zijn overstap van Vitesse naar Feyenoord pas één keer gescoord, begin oktober tegen Willem II. De Limburger moest veel vaker dan hem lief was in de spits spelen, omdat Robert Bozenik al maanden geblesseerd is en Nicolai Jørgensen vaak met fysieke problemen kampt. De Deen haakte woensdagochtend af en dus werd Linssen ook tegen Heerenveen door Advocaat in de spits gezet.

"Hij is daar niet gelukkig mee. Maar hij loopt al maandenlang alle kanten op en werkt keihard", zei de trainer. "Vandaag schopt hij er drie in. Dit had hij heel hard nodig. Vooral die eerste was een geweldige goal. Voor hem en voor het elftal is het heel lekker om het jaar zo af te sluiten."

Advocaat hoopt dat hij er een spits bij krijgt als de transfermarkt op 1 januari weer opengaat. "Maar we moeten weer in een heel kleine vijver vissen, want er is niets", zo doelt Advocaat op de financiële situatie van Feyenoord. "Maar ik denk dat het bestuur ook wel heeft gezien dat we een heel fragiele groep hebben. Het is continu schuiven. Als Jantje fit is, valt Pietje weer weg. Dat is niet de manier om op dit niveau te werken."

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

6 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

6 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

9 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

11 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

13 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

14 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

15 uur geleden