Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: hattrick is beloning Linssen voor 5 maanden hard werken

Advocaat: hattrick is beloning Linssen voor 5 maanden hard werken

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord was na de zege op sc Heerenveen (3-0) vooral blij voor Bryan Linssen. De aanvaller die zo op zoek was naar vorm én doelpunten, maakte in de tweede helft een hattrick. "Hij heeft zich vijf maanden lang een slag in de rondte gelopen. En vandaag kreeg hij z'n beloning", zei de Hagenaar.

Linssen had sinds zijn overstap van Vitesse naar Feyenoord pas één keer gescoord, begin oktober tegen Willem II. De Limburger moest veel vaker dan hem lief was in de spits spelen, omdat Robert Bozenik al maanden geblesseerd is en Nicolai Jørgensen vaak met fysieke problemen kampt. De Deen haakte woensdagochtend af en dus werd Linssen ook tegen Heerenveen door Advocaat in de spits gezet.

"Hij is daar niet gelukkig mee. Maar hij loopt al maandenlang alle kanten op en werkt keihard", zei de trainer. "Vandaag schopt hij er drie in. Dit had hij heel hard nodig. Vooral die eerste was een geweldige goal. Voor hem en voor het elftal is het heel lekker om het jaar zo af te sluiten."

Advocaat hoopt dat hij er een spits bij krijgt als de transfermarkt op 1 januari weer opengaat. "Maar we moeten weer in een heel kleine vijver vissen, want er is niets", zo doelt Advocaat op de financiële situatie van Feyenoord. "Maar ik denk dat het bestuur ook wel heeft gezien dat we een heel fragiele groep hebben. Het is continu schuiven. Als Jantje fit is, valt Pietje weer weg. Dat is niet de manier om op dit niveau te werken."

Meer uit Voetbal

Makkelie leidt in Champions League Monaco tegen Galatasaray

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.

1 uur geleden
Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

11 uur geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

11 uur geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

14 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

14 uur geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

14 uur geleden
Internazionale wint op eigen veld ruim van Como

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.

14 uur geleden