Advocaat: groot compliment aan supporters Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat vindt dat de supporters van Feyenoord een groot compliment verdienen. De 13.000 toeschouwers in De Kuip bij de wedstrijd tegen ADO Den Haag (4-2) hielden zich volgens Advocaat voortreffelijk aan de coronaregels. "Ik vond het sowieso heel vervelend dat afgelopen week alleen Feyenoord werd genoemd. Bij andere clubs zag je precies hetzelfde. Wij hebben vandaag in extreme mate laten zien dat we het kunnen", zei Advocaat. "Dat vind ik een groot compliment waard aan onze supporters."
Regelmatig was het helemaal stil in De Kuip, waar de fans zich soms kortstondig lieten horen met gefluit of gejuich. Al snel klonk dan ook weer een waarschuwend "sssttt" door het stadion.
"Iedereen weet hoe moeilijk het is om de regels te volgen. Het is ook niet in ons voordeel", zei Advocaat, die weet dat een volle en kolkende Kuip zijn ploeg vaak extra energie geeft. "Ik hoop toch wel dat Casper en Annemiek snel de juiste formule vinden." De Hagenaar doelt daarmee op het onderzoek dat clubarts Casper van Eijck met virologe Annemiek van der Eijk doet naar de risico's van besmetting in het stadion. "Van Eijck en de virologen zijn dag en nacht bezig om dit te begeleiden. Dat mag ook wel eens een compliment krijgen."
Meer uit Voetbal
ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
48 minuten geledenORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
14 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
17 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
19 uur geleden