Advocaat geniet van alles bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat heeft bij Feyenoord veel om blij mee te zijn. Zo geniet de 72-jarige Hagenaar van het spel van zijn verdedigers Marcos Senesi ("ik vond hem wel héél goed spelen) en Tyrell Malacia. "Hij ontwikkelt zich geweldig en dat hoofdje van hem vind ik echt heel leuk, het is geweldig als hij gaat lachen", aldus Advocaat bij FOX Sports. Hij zag zijn elftal in De Kuip tegen Willem II weer een overwinning vieren: 2-0.
"We hebben een week met drie zware wedstrijden gehad, maar daar zijn we op een heel goede manier doorheen gekomen", aldus Advocaat, wiens elftal vorige week een punt pakte bij PSV (1-1) en donderdag de finale van het bekertoernooi haalde met een klinkende zege op NAC Breda (7-1). "Dit is leuk om mee te maken, we zijn met z'n allen aardig bezig. We speelden tegen Willem II de eerste helft ook zeer goed en overtuigend. Het werd 2-0 en ik dacht dat we in de tweede helft zouden proberen om uit te lopen, maar dat gebeurde niet. Toch zijn we eigenlijk niet in de problemen geweest."
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Vertegenwoordigers van de KNVB en de Marokkaanse voetbalbond (FRMF) hebben elkaar in aanloop naar de wedstrijd in de zestiende finales op het wereldkampioenschap ontmoet in Monterrey in Mexico. "De bestuurlijke ontmoeting stond in het teken van de jarenlange samenwerking, wederzijds respect en de bijzondere band tussen beide landen", aldus de KNVB.
10 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman heeft er alle vertrouwen in dat het Nederlands elftal tegen Marokko minder kansen weggeeft dan in de groepsfase. "We hebben in onze eerste drie duels veel dingen goed gedaan", zei hij op zijn laatste persconferentie voor de zestiende finales in het Monterrey Stadium. "Maar we moeten soms sneller teruglopen en na balverlies compacter staan. We hebben daar weer uitgebreid op getraind. Ik verwacht dat we dat beter doen."
3 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk gaat ervan uit dat ook in Mexico het stadion donderdag grotendeels is gevuld met supporters van het Nederlands elftal, aangevuld met lokale bevolking die het elftal van bondscoach Ronald Koeman steunt en oranje kleding aandoet. De aanvoerder zei op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe, waar Marokko in de nacht van maandag op dinsdag de tegenstander is in de zestiende finales van het WK, ervan uit te gaan dat de strafschop die Oranje op het WK van 2014 tegen Mexico kreeg geen rol meer speelt.
4 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo is klaar om met het Nederlands elftal tegen Marokko te spelen. "Ik heb niet het idee dat het verdrietige nieuws dat hij heeft ontvangen dusdanig mee gaat wegen in zijn prestaties", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de zestiende finales op het WK in het Monterrey Stadium.
4 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft op het wereldkampioenschap voetbal de leiding bij de wedstrijd tussen Frankrijk en Zweden in de eerste knock-outronde. Dat heeft de FIFA bekendgemaakt.
5 uur geledenTIJUANA (ANP) - De voetballers van Iran keren maandag terug naar hun geboorteland na de uitschakeling op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ze stappen aan het einde van de middag (plaatselijke tijd) volgens de Iraanse voetbalbond op het vliegtuig in het Mexicaanse Tijuana.
5 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.
6 uur geleden