Advocaat geniet van alles bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat heeft bij Feyenoord veel om blij mee te zijn. Zo geniet de 72-jarige Hagenaar van het spel van zijn verdedigers Marcos Senesi ("ik vond hem wel héél goed spelen) en Tyrell Malacia. "Hij ontwikkelt zich geweldig en dat hoofdje van hem vind ik echt heel leuk, het is geweldig als hij gaat lachen", aldus Advocaat bij FOX Sports. Hij zag zijn elftal in De Kuip tegen Willem II weer een overwinning vieren: 2-0.
"We hebben een week met drie zware wedstrijden gehad, maar daar zijn we op een heel goede manier doorheen gekomen", aldus Advocaat, wiens elftal vorige week een punt pakte bij PSV (1-1) en donderdag de finale van het bekertoernooi haalde met een klinkende zege op NAC Breda (7-1). "Dit is leuk om mee te maken, we zijn met z'n allen aardig bezig. We speelden tegen Willem II de eerste helft ook zeer goed en overtuigend. Het werd 2-0 en ik dacht dat we in de tweede helft zouden proberen om uit te lopen, maar dat gebeurde niet. Toch zijn we eigenlijk niet in de problemen geweest."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.
1 uur geledenSTUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
14 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
16 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
18 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.
19 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
19 uur geleden