Advocaat geniet van alles bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat heeft bij Feyenoord veel om blij mee te zijn. Zo geniet de 72-jarige Hagenaar van het spel van zijn verdedigers Marcos Senesi ("ik vond hem wel héél goed spelen) en Tyrell Malacia. "Hij ontwikkelt zich geweldig en dat hoofdje van hem vind ik echt heel leuk, het is geweldig als hij gaat lachen", aldus Advocaat bij FOX Sports. Hij zag zijn elftal in De Kuip tegen Willem II weer een overwinning vieren: 2-0.
"We hebben een week met drie zware wedstrijden gehad, maar daar zijn we op een heel goede manier doorheen gekomen", aldus Advocaat, wiens elftal vorige week een punt pakte bij PSV (1-1) en donderdag de finale van het bekertoernooi haalde met een klinkende zege op NAC Breda (7-1). "Dit is leuk om mee te maken, we zijn met z'n allen aardig bezig. We speelden tegen Willem II de eerste helft ook zeer goed en overtuigend. Het werd 2-0 en ik dacht dat we in de tweede helft zouden proberen om uit te lopen, maar dat gebeurde niet. Toch zijn we eigenlijk niet in de problemen geweest."
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Aanvalster Romée Leuchter was maar wat toe aan een treffer na ruim anderhalf jaar niet te hebben gescoord in Oranje. "Dat kun je wel zeggen, ja. Het was een lange tijd. Maar ik ben er blij mee", zei de 25-jarige spits van Paris Saint-Germain na de 3-1-zege op Polen in Almelo.
3 uur geledenALMELO (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn ondanks een 3-1-thuiszege op Polen veroordeeld tot de play-offs in het kwalificatietraject voor het WK van volgend jaar. Oranje had een gelijkspel nodig bij Frankrijk - Ierland, maar de Fransen wonnen met 1-0. Daardoor plaatsen 'Les Bleues' zich als groepswinnaar rechtstreeks voor het toernooi in Brazilië over iets meer dan een jaar.
6 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Onder grote belangstelling van de media arriveerde het Nederlands elftal bij het Cascade Hotel in Kansas City. Bondscoach Ronald Koeman en zijn spelers stapten rond 13.15 uur plaatselijke tijd de bus uit bij de verblijfplaats van de nationale ploeg tijdens de groepsfase van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
8 uur geledenALMELO (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kiest voor Marisa Olislagers en Daniëlle van de Donk bij de voetbalsters van Oranje in het WK-kwalificatieduel met Polen. De 25-jarige Olislagers vervangt Janou Levels als linksback, 173-voudig international Van de Donk komt in de ploeg voor aanvallende middenveldster Ella Peddemors. De aftrap is om 21.00 uur in Almelo.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Landskampioen PSV neemt het in de eerste speelronde van het nieuwe seizoen in de Eredivisie op tegen Fortuna Sittard. De wedstrijd in het Philips Stadion is vastgesteld op zaterdag 8 augustus om 20.00 uur. Dat meldt de Eredivisie CV.
10 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Het Iraanse voetbalelftal reist een dag voor de eerste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap naar de Verenigde Staten. Dat heeft de Iraanse voetbalbond dinsdag bekendgemaakt.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mats Rots verruilt per direct FC Twente voor Hoffenheim. Volgens de Duitse club tekende de 20-jarige jeugdinternational "een langdurig contract". Hoffenheim werd afgelopen seizoen vijfde in de Bundesliga.
14 uur geleden