Advocaat geniet van alles bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat heeft bij Feyenoord veel om blij mee te zijn. Zo geniet de 72-jarige Hagenaar van het spel van zijn verdedigers Marcos Senesi ("ik vond hem wel héél goed spelen) en Tyrell Malacia. "Hij ontwikkelt zich geweldig en dat hoofdje van hem vind ik echt heel leuk, het is geweldig als hij gaat lachen", aldus Advocaat bij FOX Sports. Hij zag zijn elftal in De Kuip tegen Willem II weer een overwinning vieren: 2-0.
"We hebben een week met drie zware wedstrijden gehad, maar daar zijn we op een heel goede manier doorheen gekomen", aldus Advocaat, wiens elftal vorige week een punt pakte bij PSV (1-1) en donderdag de finale van het bekertoernooi haalde met een klinkende zege op NAC Breda (7-1). "Dit is leuk om mee te maken, we zijn met z'n allen aardig bezig. We speelden tegen Willem II de eerste helft ook zeer goed en overtuigend. Het werd 2-0 en ik dacht dat we in de tweede helft zouden proberen om uit te lopen, maar dat gebeurde niet. Toch zijn we eigenlijk niet in de problemen geweest."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
12 uur geleden