Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat gaat eens lekker zitten voor Ajax - PSV

Advocaat gaat eens lekker zitten voor Ajax - PSV

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat gaat zondagmiddag met goed humeur voor de televisie zitten. De 73-jarige Hagenaar hervatte de competitie met Feyenoord met een overwinning, bij stadgenoot Sparta (0-2). "Zo'n wedstrijd werkt door op je humeur. Ik laat me straks om kwart voor vijf onderuit zakken en ga lekker kijken naar dat andere duel", zei Advocaat over de eerste topper van het seizoen, Ajax - PSV.

Feyenoord heeft na de zege op Sparta een achterstand van 2 punten op Ajax en 1 punt op PSV. Advocaat was tevreden over de manier waarop zijn ploeg de Rotterdamse derby naar zich toetrok. "Zo'n eerste wedstrijd na de winterstop, een derby ook, kan lastig zijn. Thuis hadden we ook wat problemen met Sparta. Maar we hebben hier toch redelijk overtuigend met 2-0 gewonnen. We hadden eerder afstand mogen nemen. Maar achteraf is het ook prima zo."

Advocaat zag zijn nieuwe spits Lucas Pratto twee grote kansen missen. Toch was hij best content met het eerste optreden van de Argentijn. "Hij heeft pas drie keer meegetraind, maar is heel leergierig. Hij is heel erg met het elftal bezig. Nee, hij is niet snel, maar hij weet wel waar hij moet lopen. Dat deed hij goed."

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

47 minuten geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

7 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

9 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

10 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

12 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

12 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

15 uur geleden