Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat gaat eens lekker zitten voor Ajax - PSV

Advocaat gaat eens lekker zitten voor Ajax - PSV

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat gaat zondagmiddag met goed humeur voor de televisie zitten. De 73-jarige Hagenaar hervatte de competitie met Feyenoord met een overwinning, bij stadgenoot Sparta (0-2). "Zo'n wedstrijd werkt door op je humeur. Ik laat me straks om kwart voor vijf onderuit zakken en ga lekker kijken naar dat andere duel", zei Advocaat over de eerste topper van het seizoen, Ajax - PSV.

Feyenoord heeft na de zege op Sparta een achterstand van 2 punten op Ajax en 1 punt op PSV. Advocaat was tevreden over de manier waarop zijn ploeg de Rotterdamse derby naar zich toetrok. "Zo'n eerste wedstrijd na de winterstop, een derby ook, kan lastig zijn. Thuis hadden we ook wat problemen met Sparta. Maar we hebben hier toch redelijk overtuigend met 2-0 gewonnen. We hadden eerder afstand mogen nemen. Maar achteraf is het ook prima zo."

Advocaat zag zijn nieuwe spits Lucas Pratto twee grote kansen missen. Toch was hij best content met het eerste optreden van de Argentijn. "Hij heeft pas drie keer meegetraind, maar is heel leergierig. Hij is heel erg met het elftal bezig. Nee, hij is niet snel, maar hij weet wel waar hij moet lopen. Dat deed hij goed."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Pochettino van VS laat Pepi bij PSV trainen

NEW YORK (ANP) - Ricardo Pepi ontbreekt in de selectie van de Verenigde Staten voor de komende duels met Haïti in de kwartfinale van de Nations League. Bondscoach Mauricio Pochettino vindt het verstandiger dat de spits de komende weken bij PSV helemaal fit wordt.

11 minuten geleden
De Jong terug bij Oranje, Maatsen en Kluivert ook opgeroepen

ZEIST (ANP) - Frenkie de Jong is terug bij het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft de middenvelder van FC Barcelona opgeroepen voor de laatste interlands in de groepsfase van de Nations League tegen Griekenland en Duitsland.

56 minuten geleden
Jobe Bellingham samen met broer Jude in Engelse selectie

LONDEN (ANP) - Jobe Bellingham is voor het eerst opgenomen in de selectie van de nationale voetbalploeg van Engeland. Bondscoach Thomas Tuchel heeft het 21-jarige broertje van vedette Jude van Real Madrid uitgenodigd voor de komende duels met Kroatië en Spanje in de Nations League.

56 minuten geleden
Danks hoopt op terugkeer Kompany bij Bayern na interlandbreak

MÜNCHEN (ANP/DPA/RTR) - Trainer Vincent Kompany van FC Bayern München is goed op weg naar een volledig herstel, maar een datum voor zijn terugkeer is nog niet bekend. Dat zei zijn assistent Aaron Danks in een persconferentie in aanloop naar de uitwedstrijd in de Bundesliga tegen Mainz.

1 uur geleden
STVV, tegenstander van Ajax, stelt De Roeck aan als hoofdtrainer

SINT-TRUIDEN (ANP) - De Belgische voetbalclub STVV uit Sint-Truiden heeft Jonas De Roeck als de nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Hij is de opvolger van de eerder deze week ontslagen Frédéric De Meyer. De Roeck neemt per direct de trainingen over van assistent Sepp De Roover, die donderdag op de bank zat bij de 1-1 van STVV tegen het Noorse SK Brann.

1 uur geleden
Bondscoach Jesus betreurt afscheid Ronaldo: wilde dat hij bleef

LISSABON (ANP/DPA) - Bondscoach Jorge Jesus van Portugal betreurt het dat Cristiano Ronaldo niet meer voor het nationale elftal zal uitkomen. "Het is zijn beslissing en ik moet dat accepteren, maar ik had hem graag erbij gehouden. Ik heb hem ook gevraagd beschikbaar te blijven, maar er is geen weg meer terug", vertelde Jesus op de Portugese zender Canal 11.

3 uur geleden
Smit spreekt bij rentree bij AZ van 'leermoment' bij blessure

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.

11 uur geleden