Advocaat: Feyenoord kan het ook bij AZ doen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft sinds de komst van trainer Dick Advocaat geen enkele competitiewedstrijd meer verloren. Zondag volgt in Alkmaar een belangrijke test tegen nummer 2 AZ. "Waarom moeten zij de favoriet zijn? Wij hebben ook een aardig elftal en we hebben een goede reeks gemaakt. Het elftal heeft vertrouwen. We kunnen het ook bij AZ doen", zei Advocaat vrijdag.
"AZ heeft het voordeel dat ze al een tijd met elkaar samenspelen. Dat doen ze goed. Wij zijn korter met elkaar bezig. Ik denk dat het een hele interessante wedstrijd kan worden. Dit zijn de wedstrijden waarin je het moet laten zien", vervolgde de coach. "Of we tweede kunnen worden? We bekijken het van wedstrijd tot wedstrijd. Een paar keer verliezen en je staat weer zesde of zevende."
Toen Advocaat Jaap Stam opvolgde stond Feyenoord nog twaalfde. "Ik wil het niet steeds op mezelf betrekken, maar ik ben wel een trainer die ervoor zorgt dat de jongens met elkaar bezig zijn. Bijvoorbeeld: als je afspraken met elkaar maakt, moet je die ook nakomen."
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
13 uur geleden