Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: Feyenoord kan het ook bij AZ doen

Advocaat: Feyenoord kan het ook bij AZ doen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft sinds de komst van trainer Dick Advocaat geen enkele competitiewedstrijd meer verloren. Zondag volgt in Alkmaar een belangrijke test tegen nummer 2 AZ. "Waarom moeten zij de favoriet zijn? Wij hebben ook een aardig elftal en we hebben een goede reeks gemaakt. Het elftal heeft vertrouwen. We kunnen het ook bij AZ doen", zei Advocaat vrijdag.

"AZ heeft het voordeel dat ze al een tijd met elkaar samenspelen. Dat doen ze goed. Wij zijn korter met elkaar bezig. Ik denk dat het een hele interessante wedstrijd kan worden. Dit zijn de wedstrijden waarin je het moet laten zien", vervolgde de coach. "Of we tweede kunnen worden? We bekijken het van wedstrijd tot wedstrijd. Een paar keer verliezen en je staat weer zesde of zevende."

Toen Advocaat Jaap Stam opvolgde stond Feyenoord nog twaalfde. "Ik wil het niet steeds op mezelf betrekken, maar ik ben wel een trainer die ervoor zorgt dat de jongens met elkaar bezig zijn. Bijvoorbeeld: als je afspraken met elkaar maakt, moet je die ook nakomen."

Meer uit Voetbal

Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

35 minuten geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

2 uur geleden
Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

4 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

5 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

6 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

7 uur geleden
Depay voorlopig aan de kant met knieblessure

BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.

12 uur geleden