Advocaat 'doodziek' van eerste nederlaag met Feyenoord
ARNHEM (ANP) - Trainer Dick Advocaat is naar eigen zeggen "doodziek" van de eerste competitienederlaag van Feyenoord onder zijn leiding. "Maar ik kan de jongens ook weinig verwijten als je met zoveel inzet voetbalt, tegen een vervelende ploeg om tegen te spelen", zei Advocaat na het verlies in Arnhem tegen Vitesse (1-0).
Het enige doelpunt viel kort voor rust via Oussama Darfalou, die kon scoren nadat Loïs Openda makkelijk was weggedraaid bij Marcos Senesi. "Die goal van Vitesse was geen kans, maar kwam door een fout van ons", zei Advocaat. "Senesi is een fantastische speler, maar dit mag hem niet gebeuren. Hij was te nonchalant. Zelf hebben we zes, zeven, acht kansen gecreëerd. Onze aanvallers Bryan Linssen en Nicolai Jørgensen speelden beiden hun beste wedstrijd van het seizoen. Maar ze deden niet waarvoor ze op het veld staan: goals maken."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
7 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
10 uur geleden