Advocaat 'doodziek' van eerste nederlaag met Feyenoord
ARNHEM (ANP) - Trainer Dick Advocaat is naar eigen zeggen "doodziek" van de eerste competitienederlaag van Feyenoord onder zijn leiding. "Maar ik kan de jongens ook weinig verwijten als je met zoveel inzet voetbalt, tegen een vervelende ploeg om tegen te spelen", zei Advocaat na het verlies in Arnhem tegen Vitesse (1-0).
Het enige doelpunt viel kort voor rust via Oussama Darfalou, die kon scoren nadat Loïs Openda makkelijk was weggedraaid bij Marcos Senesi. "Die goal van Vitesse was geen kans, maar kwam door een fout van ons", zei Advocaat. "Senesi is een fantastische speler, maar dit mag hem niet gebeuren. Hij was te nonchalant. Zelf hebben we zes, zeven, acht kansen gecreëerd. Onze aanvallers Bryan Linssen en Nicolai Jørgensen speelden beiden hun beste wedstrijd van het seizoen. Maar ze deden niet waarvoor ze op het veld staan: goals maken."
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
15 uur geleden