Advocaat: dit was niet best van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kreeg zondag nog veel complimenten voor de manier van spelen in de met 1-0 verloren uitwedstrijd tegen Ajax. In het bekerduel met Heracles Almelo (3-2 winst) lukte het de Rotterdammers drie dagen later niet om dat niveau te halen.
"De eerste helft was heel matig, de tweede helft een klein beetje beter. Nee, dit was niet een van onze beste wedstrijden. Dan druk ik me nog voorzichtig uit", zei Feyenoord-trainer Dick Advocaat tegen ESPN. "De verwachtingen waren na de wedstrijd tegen Ajax ook onder elkaar goed. Dan zie je dat Heracles met of zes andere en veelal jongere spelers speelt. Dat helpt niet qua motivatie, maar het mag geen excuus zijn."
Feyenoord begon met Lucas Pratto in de spits. De Argentijn werd halverwege vervangen door Bryan Linssen, die al snel scoorde. Advocaat: "Pratto moet ballen krijgen. Die kreeg hij niet. Dan heb je weinig aan hem en moet je hem er uit halen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
21 uur geleden