Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat denkt aan Haps op de positie van vertrokken Larsson

Advocaat denkt aan Haps op de positie van vertrokken Larsson

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord wijst waarschijnlijk linkspoot Ridgeciano Haps aan als vervanger van Sam Larsson in de basis zondag voor de uitwedstrijd tegen PSV. Dat zei hij tijdens de persconferentie voorafgaand aan de topper.

Advocaat bevestigde ook dat de clubleiding hem om toestemming had gevraagd voor het vertrek van linkerspits Sam Larsson. Advocaat heeft het management laten weten dat goed te vinden. Eerder vrijdag werd bekend dat de Zweed per vertrekt per direct naar de Chinese club Dalian Pro FC.

Op spits Nicolai Jørgensen (teenblessure) en de nog lang geblesseerde Luis Sinisterra na, beschikt Advocaat over een fitte selectie. "Nico gaat iedere dag vooruit, maar het is nog onduidelijk wanneer hij weer beschikbaar is," aldus de coach. De onlangs aangetrokken Slowaak Róbert Bozenik neemt zondag opnieuw de spitspositie in.

Goede reeks

Sinds Advocaat aan het roer staat bij Feyenoord haalde de club in de eredivisie 32 punten uit 12 duels. De nummer drie van de stand verdedigt zondagmiddag in Eindhoven een voorsprong van een punt op PSV en heeft een wedstrijd minder gespeeld dan de Eindhovenaren.

Het is geen geheim dat de Rotterdamse club na dit seizoen verder wil met Advocaat, maar die wil daar pas eind maart uitsluitsel over geven.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

1 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

15 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

15 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden