Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: alle vertrouwen in terugkeer Koeman

Advocaat: alle vertrouwen in terugkeer Koeman

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord is ervan overtuigd dat Ronald Koeman goed zal herstellen van zijn hartproblemen en dat hij zijn werk als bondscoach van Oranje als vanouds kan voortzetten. "Nee, daar ben ik niet bang voor", liet de voorganger van Koeman bij het Nederlands elftal in de perskamer van De Kuip weten. "Die jongen stond goed in het leven. Hij staat over een tijdje echt weer voor die groep internationals hoor."

Advocaat kreeg zondagmiddag te horen dat Koeman met spoed naar het ziekenhuis was gebracht vanwege hartproblemen. Daar onderging hij een katheterisatie. Volgens zijn zaakwaarnemer Rob Jansen mag de oud-international binnenkort weer naar huis. Koeman zal het de komende tijd sowieso rustig aan moeten doen.

"Ik heb Ronald een berichtje gestuurd en de club Feyenoord en de spelers hebben ook wat gedaan", vertelde Advocaat. "Zo zie je maar hoe het allemaal kan lopen. Zo'n jongen, in de bloei van zijn leven, en dan gebeurt het ineens, maar dat kan bij iedereen zomaar gebeuren."

Advocaat erkende volmondig dat "stress" nu eenmaal bij het vak hoort. "Als trainer heb je altijd stress, continu. Ik denk dat ik het er wat makkelijker uitgooi dan Ronald, maar ik weet niet of het daarmee te maken heeft. En spanning is niet altijd stress. De spanning van een wedstrijd, de voorbereiding erop, vind ik het leukste. Je bent met je staf voortdurend op zoek naar verbetering. Dat er dan een bepaalde druk op je zit, die je misschien zelf niet eens in de gaten hebt, ja, dat geloof ik wel dan."

Meer uit Voetbal

Como profiteert niet optimaal van rode kaart Malen bij AS Roma

COMO (ANP) - Como heeft de laatste wedstrijd voor de ontmoeting van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League niet gewonnen. De ploeg van trainer Cesc Fàbregas speelde voor eigen publiek gelijk tegen AS Roma (0-0).

1 uur geleden
Cathline leidt FC Utrecht naar zege op Willem II

UTRECHT (ANP) - Yoann Cathline heeft FC Utrecht met twee mooie doelpunten aan een zege op Willem II geholpen (3-1). De thuisclub nam met de tweede competitiezege afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie.

1 uur geleden
Keepster Liefting sluit na ziekte weer aan bij Oranje

ZEIST (ANP) - Femke Liefting sluit weer aan bij het Nederlands elftal. De keepster van Ajax miste vrijdag de gewonnen uitwedstrijd tegen Hongarije (0-8) omdat ze ziek was.

3 uur geleden
Ajax laat ook in thuiswedstrijd tegen NEC punten liggen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij punten verspeeld in een thuiswedstrijd. Na Excelsior (2-2) wist ook NEC (1-1) stand te houden in de Johan Cruijff ArenA. Ajax blijft vijfde op de ranglijst en heeft na acht speelronden een achterstand van 5 punten op koploper Feyenoord en 4 punten op PSV en AZ.

16 uur geleden
FC Twente verspeelt na drie zeges op rij punten bij Fortuna

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie. De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.

17 uur geleden
Van Bronckhorst hecht niet veel waarde aan koppositie Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst hecht niet zo veel waarde aan de koppositie van Feyenoord in de Eredivisie. "Ik vind het veel belangrijker dat we AZ hebben verslagen", zei hij na een zege van 2-0. "We hebben van een goede ploeg gewonnen. Ik denk dat AZ lang mee blijft doen in de strijd om de landstitel. Het is belangrijk om zulke ploegen te verslaan."

18 uur geleden
FC Barcelona ook na acht competitieduels nog zonder puntenverlies

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.

19 uur geleden