Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: alle vertrouwen in terugkeer Koeman

Advocaat: alle vertrouwen in terugkeer Koeman

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord is ervan overtuigd dat Ronald Koeman goed zal herstellen van zijn hartproblemen en dat hij zijn werk als bondscoach van Oranje als vanouds kan voortzetten. "Nee, daar ben ik niet bang voor", liet de voorganger van Koeman bij het Nederlands elftal in de perskamer van De Kuip weten. "Die jongen stond goed in het leven. Hij staat over een tijdje echt weer voor die groep internationals hoor."

Advocaat kreeg zondagmiddag te horen dat Koeman met spoed naar het ziekenhuis was gebracht vanwege hartproblemen. Daar onderging hij een katheterisatie. Volgens zijn zaakwaarnemer Rob Jansen mag de oud-international binnenkort weer naar huis. Koeman zal het de komende tijd sowieso rustig aan moeten doen.

"Ik heb Ronald een berichtje gestuurd en de club Feyenoord en de spelers hebben ook wat gedaan", vertelde Advocaat. "Zo zie je maar hoe het allemaal kan lopen. Zo'n jongen, in de bloei van zijn leven, en dan gebeurt het ineens, maar dat kan bij iedereen zomaar gebeuren."

Advocaat erkende volmondig dat "stress" nu eenmaal bij het vak hoort. "Als trainer heb je altijd stress, continu. Ik denk dat ik het er wat makkelijker uitgooi dan Ronald, maar ik weet niet of het daarmee te maken heeft. En spanning is niet altijd stress. De spanning van een wedstrijd, de voorbereiding erop, vind ik het leukste. Je bent met je staf voortdurend op zoek naar verbetering. Dat er dan een bepaalde druk op je zit, die je misschien zelf niet eens in de gaten hebt, ja, dat geloof ik wel dan."

Meer uit Voetbal

Messi kondigt afscheid van nationale ploeg Argentinië aan

MIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.

1 uur geleden
Feyenoord: geen restitutie bij UEFA-straffen in Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.

2 uur geleden
Manchester City betaalt 40 miljoen euro voor Braziliaan Allan

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.

4 uur geleden
Sparta versterkt zich met middenvelder Hatenboer

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.

4 uur geleden
Linksbuiten Emeran vertrekt bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.

5 uur geleden
Verdediger Hilgers verlaat FC Twente voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.

6 uur geleden
Platini: Infantino moet weg

PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.

19 uur geleden