
Adviseur Trump: ruim 50 landen willen handelsbesprekingen starten
WASHINGTON (ANP/RTR) - Meer dan vijftig landen hebben contact opgenomen met het Witte Huis om te onderhandelen over de importheffingen van de Verenigde Staten. Dat heeft directeur Kevin Hassett van de nationale adviesraad voor economische zaken van het Witte Huis zondag gezegd in een interview met ABC News.
"Het feit is dat landen boos zijn en vergeldingsmaatregelen nemen en trouwens ook aan de onderhandelingstafel komen", stelde Hassett. "Ze doen dat omdat ze begrijpen dat zij een groot deel van de heffing dragen. Ik denk dus niet dat de Amerikaanse consument er veel van zal merken."
Veel economen waarschuwen juist voor een hogere inflatie en een mogelijke recessie in de Verenigde Staten als gevolg van de importheffingen. Importeurs berekenen de extra kosten vaak door aan klanten.
Meer uit Financieel
UTRECHT(ANP) - De storing bij de Rabobank is voorbij. Dat meldt een woordvoerder van de bank zaterdagavond. De oorzaak was een technisch probleem.
3 uur geledenOMAHA (ANP/AFP) - De wereldberoemde Amerikaanse 'superbelegger' Warren Buffett (94) stopt eind dit jaar als baas bij zijn bedrijf Berkshire Hathaway. Dat melden meerdere Amerikaanse media, waaronder Politico en CNBC. Hij maakte zijn beslissing bekend in een zaal vol aandeelhouders.
4 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - KLM annuleert zondag opnieuw vluchten die zouden worden uitgevoerd met een Boeing 787. Het gaat om een vlucht naar Shanghai en een naar Los Angeles.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Willem II is zaterdag tijdens de eerste helft enige tijd stilgelegd. Twee NEC-spelers botsten vijf minuten voor rust hard met hun hoofden tegen elkaar.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De Rabobank heeft last van een storing. Klanten kunnen daardoor problemen hebben met het doen van betalingen.
7 uur geledenOMAHA (ANP/BLOOMBERG) - De beroemde Amerikaanse beursmiljardair Warren Buffett heeft zijn enorme bulk cashgeld in het afgelopen kwartaal verder zien oplopen tot een recordbedrag van 347,7 miljard dollar, omgerekend 308 miljard euro. De superbelegger deed opnieuw grote pakketten aandelen van de hand, terwijl hij maar moeilijk aantrekkelijke investeringskansen weet te vinden.
9 uur geledenOMAHA (ANP/BLOOMBERG) - De beroemde Amerikaanse beursmiljardair Warren Buffett heeft zijn enorme bulk cashgeld in het afgelopen kwartaal verder zien oplopen tot een recordbedrag van 347,7 miljard dollar, omgerekend 308 miljard euro. De superbelegger deed opnieuw grote pakketten aandelen van de hand, terwijl hij maar moeilijk aantrekkelijke investeringskansen weet te vinden.
10 uur geleden