Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO-trainer Brood: we maken het wel spannend zo

ADO-trainer Brood: we maken het wel spannend zo

ZWOLLE (ANP) - Ruud Brood heeft er vertrouwen in dat hij zich met ADO Den Haag kan handhaven in de Eredivisie. "Het geloof is er, anders zou je dit ook niet met elkaar kunnen bewerkstelligen", zei de trainer na de zege bij PEC Zwolle (0-1). Vorige week won ADO, dat nog wel laatste is, al met 3-2 van Feyenoord.

ADO kwam al snel op voorsprong in Zwolle en gaf daarna maar weinig kansen weg. "Zwolle had de bal veel in bezit, maar creëerde niet veel. Wij hebben zelf nagelaten het beter uit te spelen", aldus Brood. "Maar het resultaat is allesbepalend, we maken het wel spannend zo."

Met nog twee speelronden op het programma heeft nummer 16 FC Emmen 24 punten, VVV-Venlo 23 punten en ADO Den Haag 22 punten. De onderste twee clubs degraderen rechtstreeks. Brood: "We waren dood en begraven, nu sluiten we aan. We mogen even genieten en moeten het gevoel dan weer opzij schuiven. We moeten dit doorzetten. Het zal veel energie kosten."

ADO ontvangt donderdag nummer 15 Willem II en speelt drie dagen later een uitwedstrijd tegen FC Twente.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

13 minuten geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

18 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

21 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

22 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

22 uur geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden
Weghorst scoort 4 keer in monsterzege Twente bij Excelsior: 0-9

ROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.

1 dag geleden