Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO-trainer Brood is stil van degradatie

ADO-trainer Brood is stil van degradatie

DEN HAAG (ANP) - Hoewel de degradatie van ADO Den Haag zich al een tijdje aandiende, was het verdriet groot toen het gedwongen afscheid van de Eredivisie een feit werd. "Iedereen zit er zwaar doorheen", zei trainer Ruud Brood, die in november vorig jaar werd aangesteld als opvolger van de ontslagen Aleksandar Rankovic. "Dit is gewoon pijnlijk. Als ik zie wat het doet met de mensen van de club, met de spelers, dan ben ik daar stil van."

ADO Den Haag had de vorige twee competitiewedstrijden gewonnen en daarmee weer geloof gekregen in handhaving. "Dat maakt het een stuk erger", zei Abdenasser El Khayati bij ESPN na de nederlaag tegen Willem II (1-4). "We waren al dood en begraven, maar in een week tijd pakten we 6 punten. We waren daardoor helemaal terug en hadden het zelfs weer in eigen hand. Extra zuur dat het dan zo eindigt. Eigenlijk zit het hele seizoen al alles tegen."

ADO stond bij rust al met 3-0 achter. El Khayati miste tussendoor ook nog een strafschop en daarmee de kans om de club uit Den Haag terug in de wedstrijd te brengen. "Ik had er vooraf geloof in dat we deze klus konden klaren", zei Brood. "Maar als je dan zo de doelpunten weggeeft... Dit is zo zonde, want ADO is een prachtige club."

Meer uit Voetbal

Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

8 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

9 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

10 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

10 uur geleden
Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

10 uur geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

10 uur geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

12 uur geleden