Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO stuurt assistent weg om vechtpartij

ADO stuurt assistent weg om vechtpartij

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft assistent-trainer Edwin de Graaf voorlopig aan de kant geschoven. Aanleiding is een conflict met reserve Donny Gorter, dat deze week escaleerde. "We betreuren deze zaak logischerwijs", zegt een woordvoerder van ADO. "Het is een vervelende privézaak die de club deels raakt."

Volgens diverse media leidde het onderlinge conflict tussen De Graaf en Gorter, die dit seizoen nog geen minuut in actie kwam in de eredivisie, tot een vechtpartij. De clubleiding heeft de assistent-trainer naar huis gestuurd.

Algemeen directeur Mohammed Hamdi gaat met de betrokkenen in gesprek zodra hij terug is uit de Verenigde Arabische Emiraten, waar hij was voor een gesprek met de clubloze trainer Maurice Steijn. Hamdi is op zoek naar een opvolger van de opgestapte hoofdtrainer Alfons Groenendijk. Dirk Heesen, net als De Graaf assistent-trainer bij ADO, heeft voorlopig de verantwoordelijkheid over het geel-groene elftal.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

2 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

4 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

5 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

7 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

7 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

8 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

8 uur geleden