Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO kan voorsprong in Heerenveen niet vasthouden: 2-2

ADO kan voorsprong in Heerenveen niet vasthouden: 2-2

HEERENVEEN (ANP) - Het duel tussen sc Heerenveen en ADO Den Haag heeft geen winnaar opgeleverd: 2-2. De Haagse formatie kwam in Friesland op curieuze wijze op voorsprong (0-2). De thuisclub vocht na de valse start goed terug en pakte verdiend een punt. Beide ploegen schoten met de zwaar bevochten remise weinig op.

De Haagse degradatiekandidaat dankte de voorsprong bij de rust (1-2) aan de traptechniek van John Goossens. Twee keer verkeek de Friese defensie zich volledig op de scherpe voorzetten van de middenvelder. In de 28e minuut raakte ploeggenoot Omar Bogle de bal als laatste nog even aan en tien minuten later werkte Rodney Kongolo een vrije trap van Goossens achter zijn eigen doelman.

Het betere Heerenveen miste legio kansen. Joey Veerman had namens de Friese middenmoter wel succes met een bekeken schot diep in de extra speeltijd, tot woede van ADO, dat het rustsignaal te lang vond uitblijven. Na de pauze drong Heerenveen vrijwel voortdurend aan. Het was invaller Alen Halilovic die met een schitterende draaibal in de 78e minuut de gelijkmaker verzorgde (2-2).

Meer uit Voetbal

Courtois noemt eerste treffer Trossard bevrijdend

VANCOUVER (ANP/Belga) - Doelman Thibaut Courtois kon zien hoe België zich in Vancouver bevrijdde door de treffer van Leandro Trossard, die de 5-1-zege op het WK voetbal inleidde tegen Nieuw-Zeeland. "Bij die eerste goal bevrijden we ons en daarna loopt het als een ketchupfles en vallen ze opeens allemaal", zei hij tegen Sporza.

18 minuten geleden
Spelers Oranje weten dat op WK tegen Marokko meer wordt gevraagd

KANSAS CITY (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal weten dat er vanaf nu op het wereldkampioenschap voetbal meer gevraagd wordt dan in de groepsfase. Oranje bleef tegen Japan, Zweden en Tunesië ongeslagen en scoorde liefst tien keer. Dat lukte op dit WK tot dusverre alleen Duitsland. Doelman Bart Verbruggen werd daarentegen ook vier keer gepasseerd en het Nederlands elftal gaf daarnaast ook nog de nodige grote kansen weg.

2 uur geleden
België na ruime zege op Nieuw-Zeeland alsnog groepswinnaar op WK

VANCOUVER (ANP) - België heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal alsnog als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde. Het elftal van bondscoach Rudi Garcia was in Vancouver veel te sterk voor Nieuw-Zeeland: 5-1.

2 uur geleden
Egypte en Iran spelen gelijk in Pride Match op WK in Seattle

SEATTLE (ANP) - Egypte en Iran hebben de laatste groepswedstrijd op het WK in Seattle met 1-1 gelijkgespeeld. In de blessuretijd werd een doelpunt van Iran door de VAR teruggedraaid wegens buitenspel. Egypte eindigde als nummer 2 van groep G achter nummer 1 België en speelt in de zestiende finales tegen Australië in Dallas. Iran kan met 3 punten nog als een van de acht beste nummers 3 naar de laatste 32.

2 uur geleden
Deroy Duarte kan stunt van Kaapverdië nauwelijks geloven

DALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.

4 uur geleden
Duitsland treft Paraguay in knock-outfase WK voetbal

FOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.

5 uur geleden
Debutant Kaapverdië stunt met plek in volgende ronde van het WK

HOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).

5 uur geleden