Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO huurt spelers van Leicester City en Leeds United

ADO huurt spelers van Leicester City en Leeds United

ENSCHEDE (ANP) - ADO Den Haag heeft de selectie voor de tweede seizoenshelft versterkt met drie huurlingen: Mick van Buren, George Thomas en Laurens de Bock. De spelers komen op huurbasis over van respectievelijk Slavia Praag, Leicester City en Leeds United.

Van Buren (27) verruilde in 2013 Excelsior voor het Deense Esjberg. De afgelopen seizoenen stond de aanvaller onder contract bij Slavia Praag, waar hij vaak op de bank moest beginnen. "Ik ga er alles aan doen om ADO Den Haag te helpen met het realiseren van handhaving op het hoogste niveau. Ik heb er alle vertrouwen in dat dit gaat lukken", aldus Van Buren, die dinsdag al mee traint.

De 22-jarige Thomas is een aanvallende middenvelder uit Wales die ook in de spits kan spelen. Hij begon zijn loopbaan bij Coventry City, waar hij de jeugdopleiding doorliep. Daarna kwam Thomas uit voor Yeovil Town, Scunthorpe United en Leicester City. Thomas speelde tot dusverre drie interlands voor Wales.

De 27-jarige De Bock is een linksbenige verdediger. ADO heeft de optie om de Belg na dit seizoen definitief van Leeds United over te nemen. De Bock voetbalde in eigen land voor Lokeren, Club Brugge en Oostende en kwam in Engeland naast Leeds United voor Sunderland uit.

ADO, dat eerder al verdediger Sam Stubbs op huurbasis vastlegde, hervat de competitie zondag met een thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk. Dat zijn de nummers 17 en 18 van de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Feyenoord zet met late zege grote stap richting Champions League

SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.

1 uur geleden
PEC Zwolle na zege op Heracles zeker van handhaving

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.

1 uur geleden
Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

3 uur geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

3 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

18 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

18 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

19 uur geleden