ADO huurt spelers van Leicester City en Leeds United
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de selectie voor de tweede seizoenshelft versterkt met George Thomas en Laurens de Bock. De spelers komen op huurbasis over van respectievelijk Leicester City en Leeds United. Thomas en De Bock zijn na verdediger Sam Stubbs de tweede en derde tussentijdse versterking voor ADO, waar de Engelsman Alan Pardew sinds begin januari hoofdtrainer is.
De 22-jarige Thomas is een aanvallende middenvelder uit Wales die ook in de spits kan spelen. Hij begon zijn loopbaan bij Coventry City, waar hij de jeugdopleiding doorliep. Daarna kwam Thomas uit voor Yeovil Town, Scunthorpe United en Leicester City. Thomas speelde tot dusverre drie interlands voor Wales.
De 27-jarige De Bock is een linksbenige verdediger. ADO heeft de optie om de Belg na dit seizoen definitief van Leeds United over te nemen. De Bock voetbalde in eigen land voor Lokeren, Club Brugge en Oostende en kwam in Engeland naast Leeds United voor Sunderland uit.
ADO hervat de competitie zondag met een thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk. Dat zijn de nummers 17 en 18 van de ranglijst.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
3 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
4 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
6 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
6 uur geleden