ADO huurt spelers van Leicester City en Leeds United
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de selectie voor de tweede seizoenshelft versterkt met George Thomas en Laurens de Bock. De spelers komen op huurbasis over van respectievelijk Leicester City en Leeds United. Thomas en De Bock zijn na verdediger Sam Stubbs de tweede en derde tussentijdse versterking voor ADO, waar de Engelsman Alan Pardew sinds begin januari hoofdtrainer is.
De 22-jarige Thomas is een aanvallende middenvelder uit Wales die ook in de spits kan spelen. Hij begon zijn loopbaan bij Coventry City, waar hij de jeugdopleiding doorliep. Daarna kwam Thomas uit voor Yeovil Town, Scunthorpe United en Leicester City. Thomas speelde tot dusverre drie interlands voor Wales.
De 27-jarige De Bock is een linksbenige verdediger. ADO heeft de optie om de Belg na dit seizoen definitief van Leeds United over te nemen. De Bock voetbalde in eigen land voor Lokeren, Club Brugge en Oostende en kwam in Engeland naast Leeds United voor Sunderland uit.
ADO hervat de competitie zondag met een thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk. Dat zijn de nummers 17 en 18 van de ranglijst.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
12 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
14 minuten geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
5 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
12 uur geleden