ADO huurt Israëlische middenvelder Elmkies van Hoffenheim
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zich tot het einde van het seizoen verzekerd van de diensten van de Israëlische middenvelder Ilay Elmkies. De 20-jarige Elmkies wordt gehuurd van de Duitse club 1899 Hoffenheim.
"Ilay is een veelzijdige middenvelder, die door Alfred Schreuder bij de A-selectie van Hoffenheim is gehaald. Terwijl hij al een tijdje op onze radar stond, viel hij vorige week nog meer op dankzij zijn eerste doelpunt voor Israël. We zijn blij dat Ilay met zijn profiel voor onze club heeft gekozen", aldus Martin Jol, hoofd van het Technisch Hart van ADO.
Elmkies, die in Den Haag met nummer 10 gaat spelen, maakte tot op heden vier keer zijn opwachting in het Israëlisch elftal. Anderhalve week geleden kwam hij tot scoren in de Nations League-wedstrijd tegen Slowakije (1-1).
ADO neemt het zondag in Den Haag op tegen FC Groningen. De ploeg van trainer Aleksandar Rankovic begon het seizoen met een nederlaag bij Heracles (2-0).
Meer uit Voetbal
WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft Rob Edwards aangetrokken als nieuwe hoofdcoach. De voormalige voetballer van de Wolves is de opvolger van de eerder deze maand ontslagen Portugees Vítor Pereira en heeft een contract tot en met 2029 getekend.
3 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het Franse nationale elftal wil de slachtoffers van de terreuraanslagen in Parijs van 2015 herdenken. Dat zei aanvoerder Kylian Mbappé in aanloop naar het WK-kwalificatieduel van Les Bleus met Oekraïne van donderdag.
15 minuten geledenMAINZ (ANP/DPA) - Mainz 05 is in het ongelijk gesteld in de afwikkeling van het ontslag van voetballer Anwar el Ghazi. De club uit de Bundesliga moet de in 2023 ontslagen speler van de rechtbank nog achterstallig salaris betalen. Volgens de rechter gaat de vrijheid van meningsuiting in deze zaak voor de belangen van de werkgever.
45 minuten geledenMADRID (ANP) - Voormalig voorzitter van de Spaanse voetbalbond Luis Rubiales vindt dat hij slachtoffer is geworden van "een complot van extreemlinks". In de Spaanse talkshow El Chiringuito hield de voor seksueel misbruik veroordeelde ex-bondsvoorzitter dinsdagavond vol dat hij onschuldig is.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona-voorzitter Joan Laporta noemt het "onrealistisch" dat Lionel Messi als speler terugkeert naar de club. Dat heeft de voorzitter woensdag in een interview met Radio Catalunya gezegd.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts vertrekt na dit seizoen bij AZ, meldt de club. De directeur voetbalzaken is dan ruim tien jaar en elf seizoenen eindverantwoordelijk geweest voor de voetbaltechnische zaken van de Eredivisieclub uit Alkmaar.
4 uur geledenBERGAMO (ANP/BELGA) - De Italiaanse voetbalclub Atalanta heeft in Raffaele Palladino al snel een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De Italiaanse oud-coach van Fiorentina heeft als opvolger van de maandag ontslagen Kroaat Ivan Juric een contract tot halverwege 2027 getekend. Bij de nummer 13 van de Serie A staan Marten de Roon en Mitchel Bakker onder contract.
16 uur geleden