Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO huurt aanvaller Bogle van Cardiff City

ADO huurt aanvaller Bogle van Cardiff City

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft op de laatste dag van de transferperiode Omar Bogle vastgelegd. De club huurt de 21-jarige aanvaller de rest van het seizoen van Cardiff City.

Volgens ADO is Bogle een "kopsterke en doelgerichte aanvaller". Hij heeft tot nu toe 2,5 jaar voor Cardiff gevoetbald. In die periode speelde hij 24 officiële duels voor de club. Hij is inmiddels de zevende winterse aanwinst van ADO, dat sinds kort onder leiding staat van de Engelsman Alan Pardew.

"Ik heb geen moment getwijfeld om deze stap te maken", zegt Bogle. "Het gevoel was vanaf het eerste moment goed. Natuurlijk heb ik de huidige stand in de eredivisie gezien, maar ik ben ervan overtuigd dat ADO Den Haag de weg omhoog gaat inzetten."

Meer uit Voetbal

Slot plaatst zich met Liverpool voor Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.

31 minuten geleden
Tottenham handhaaft zich, West Ham met Summerville degradeert

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.

34 minuten geleden
Mobiele Eenheid met honden veld op na Ajax - FC Utrecht

VOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.

4 uur geleden
Ajax na winst tegen FC Utrecht naar voorronde Conference League

VOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.

4 uur geleden
FC Groningen neemt afscheid van doelman Jurjus

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.

6 uur geleden
Supporters Senegal mogen naar huis na gratie Marokkaanse koning

RABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.

8 uur geleden
Girona en Real Mallorca degraderen op slotdag uit La Liga

GIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.

20 uur geleden