
ADO huurt 21-jarige verdediger Stubbs van Middlesbrough
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zich voor de rest van het seizoen versterkt met de 21-jarige centrale verdediger Sam Stubbs. Hij wordt geleend van Middlesbrough, dat uitkomt op het tweede Engelse niveau. De in Liverpool geboren Stubbs heeft zich dinsdag bij de selectie gevoegd die op trainingskamp is in Spanje. Hij moet nog wel medisch worden gekeurd, maakte ADO woensdag bekend.
"Ik ben zeer blij om hier te zijn", zegt Stubbs over zijn komst naar ADO Den Haag. "Deze stap komt voor mij op het juiste moment. Ik wil mezelf hier niet alleen verder ontwikkelen, maar wil er samen met het team ook alles aan doen om de club op het hoogste niveau van Nederland te houden. Ik heb er alle vertrouwen in dat dit gaat lukken."
De verdediger speelde de eerste seizoenshelft negentien duels bij de schotse club Hamilton Academical FC, in de hoogste Schotse divisie. Hamilton staat momenteel voorlaatste in de Schotse Premiership.
Meer uit Voetbal
CINCINNATI (ANP) - Bayern München is het WK voor clubteams overtuigend begonnen. De Duitse landskampioen van coach Vincent Kompany won met 10-0 van FC Auckland City FC.
1 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso is de nieuwe bondscoach van de Italiaanse voetballers. De 47-jarige oud-international, die in 2006 met zijn land de wereldtitel won, is de opvolger van Luciano Spalletti. Die werd eerder deze maand ontslagen.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery voetbalt komend seizoen weer voor NEC. De Nijmegenaren nemen de 37-jarige middenvelder over van Antwerp FC. Een jaar geleden verruilde Chery NEC voor de Belgische club.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Mathys Tel blijft voor Tottenham Hotspur uitkomen. De Franse aanvaller heeft een zesjarig contract ondertekend, zo maakte de club uit Londen bekend. De twintigjarige jeugdinternational van Frankrijk speelde de afgelopen vier maanden al op huurbasis voor de Spurs.
10 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Mehdi Taremi mist mogelijk de eerste wedstrijd van Internazionale op het WK voor clubs. De aanvaller uit Iran kan niet vanuit zijn geboorteland naar de Verenigde Staten vliegen. Iran heeft het luchtruim gesloten na aanvallen van Israël.
11 uur geledenMIAMI (ANP) - De openingswedstrijd voor het WK voor clubs heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel tussen Inter Miami en Al-Ahly eindigde in 0-0.
13 uur geledenROME (ANP/AFP/DPA) - Gennaro Gattuso moet volgens Italiaanse media de nieuwe bondscoach van Italië worden. De voormalige middenvelder van onder meer AC Milan is dicht bij een aanstelling als opvolger van de ontslagen Luciano Spalletti, melden onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Sport Italia.
1 dag geleden