Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO: geen meldingen over spreekkoren richting Ihattaren

ADO: geen meldingen over spreekkoren richting Ihattaren

DEN HAAG (ANP) - Bij ADO Den Haag zijn geen meldingen binnengekomen over spreekkoren richting PSV'er Mohamed Ihattaren. "Niet bij de stewardorganisatie, niet bij de politie en niet bij de arbitrage", meldt een woordvoerder van de eredivisieclub. "Het onderzoek loopt nog. Maar er is tot dusverre niets gehoord, niets bevestigd."

Fans van ADO zouden zaterdagavond "Mo, waar is je vader nou?" hebben geroepen, daarmee verwijzend naar de vorig jaar overleden vader van de PSV'er. Volgens supporters van ADO zongen ze "Homo's vieren carnaval".

Trainer Ernest Faber zei na afloop van het duel, dat PSV met 0-3 won: "Ik heb het niet meegekregen, maar ik heb achteraf wel gehoord wat er allemaal geroepen is. Als dit een nieuwe trend wordt, zie ik het heel somber in."

Een woordvoerder van PSV zegt dat de club het onderzoek van ADO afwacht.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona verkleint achterstand met zege bij Sevilla

SEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft optimaal geprofiteerd van het gelijkspel tussen Real Madrid en Atlético Madrid op zaterdag (1-1). De nummer drie van de ranglijst verkleinde de achterstand op de bovenste twee ploegen met een 4-1-zege bij Sevilla.

5 uur geleden
Napoli verspeelt punten tegen Udinese door treffer Ekkelenkamp

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Serie A. Na het gelijkspel bij AS Roma (1-1) bleef de koploper thuis ook steken op 1-1 tegen middenmoter Udinese. Jurgen Ekkelenkamp tekende voor de gelijkmaker van de bezoekers.

6 uur geleden
Hoofdrol Simons met doelpunt en assist bij overwinning RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Xavi Simons heeft RB Leipzig aan de eerste competitiezege in vijf wedstrijden geholpen. De Oranje-international tekende voor een doelpunt en een assist tijdens een 2-0-overwinning op FC Sankt Pauli.

9 uur geleden
Slot na verrassende uitschakeling FA Cup: Plymouth verdiende zege

PLYMOUTH (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot zocht na de verrassende uitschakeling in de vierde ronde van de FA Cup tegen Plymouth Argyle (1-0) niet naar excuses. "We hadden geen goede dag. Een resultaat als dit is dan de uitkomst", aldus de Nederlander, die tegen de hekkensluiter uit het Championship veel vaste krachten rust gaf.

9 uur geleden
Sc Heerenveen in blessuretijd naast tiental FC Twente

HEERENVEEN (ANP) - FC Twente is er opnieuw niet in geslaagd een competitiewedstrijd buiten eigen stadion te winnen. De Enschedeërs verspeelden bij sc Heerenveen in blessuretijd een voorsprong: 3-3. Twente speelde een groot deel van het duel met een man minder na een rode kaart in de 35e minuut voor verdediger Bas Kuipers.

9 uur geleden
AZ boekt tegen PEC Zwolle derde zege in ruim een week

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag met het nodige vertrouwen aantreden in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Europa League tegen Galatasaray. De formatie van trainer Maarten Martens boekte tegen PEC Zwolle zijn derde zege in acht dagen tijd: 2-0.

9 uur geleden
Coach Slot met Liverpool verrassend uitgeschakeld in FA Cup

PLYMOUTH (ANP) - Het Liverpool van trainer Arne Slot is verrassend uitgeschakeld in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper van de Premier League verloor met 1-0 bij Plymouth Argyle, de nummer laatst van het tweede niveau.

10 uur geleden