ADO: geen meldingen over spreekkoren richting Ihattaren
DEN HAAG (ANP) - Bij ADO Den Haag zijn geen meldingen binnengekomen over spreekkoren richting PSV'er Mohamed Ihattaren. "Niet bij de stewardorganisatie, niet bij de politie en niet bij de arbitrage", meldt een woordvoerder van de eredivisieclub. "Het onderzoek loopt nog. Maar er is tot dusverre niets gehoord, niets bevestigd."
Fans van ADO zouden zaterdagavond "Mo, waar is je vader nou?" hebben geroepen, daarmee verwijzend naar de vorig jaar overleden vader van de PSV'er. Volgens supporters van ADO zongen ze "Homo's vieren carnaval".
Trainer Ernest Faber zei na afloop van het duel, dat PSV met 0-3 won: "Ik heb het niet meegekregen, maar ik heb achteraf wel gehoord wat er allemaal geroepen is. Als dit een nieuwe trend wordt, zie ik het heel somber in."
Een woordvoerder van PSV zegt dat de club het onderzoek van ADO afwacht.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
12 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
12 uur geleden