Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag vindt trainingsvelden in Rijswijk

ADO Den Haag vindt trainingsvelden in Rijswijk

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag traint de komende twee seizoenen op het Prinses Irene Sportpark in Rijswijk. De eredivisionist hoopt op de lange termijn terug te keren naar het Zuiderpark in Den Haag.

ADO was de afgelopen maanden op zoek naar een nieuwe trainingslocatie omdat het kunstgras in het eigen stadion plaatsmaakt voor een natuurlijke ondergrond, waarop niet dagelijks getraind en in het weekeinde gevoetbald kan worden.

"We zijn zeer verheugd dat we deze trainingslocatie in ieder geval de komende twee seizoenen kunnen gebruiken", reageert algemeen directeur Mohammed Hamdi van ADO. "We waren op zoek naar een accommodatie met minimaal twee natuurgrasvelden. Het is mooi dat we een locatie hebben kunnen vinden die aan de belangrijkste voorwaarde voldoet. Daar willen we de gemeente Rijswijk en de eigenaren van het sportpark hartelijk voor bedanken."

"De komende twee jaar dienen in principe ter overbrugging", vervolgde Hamdi. "We koesteren nog steeds de wens om, samen met de gemeente Den Haag, een fraaie trainingsaccommodatie te realiseren in het Zuiderpark. We willen alsnog terug naar onze roots en kunnen daar nu meer tijd voor nemen. Dat doen we uiteraard met de gemeente, waarmee we zeer positieve en constructieve gesprekken voeren. Omdat kwaliteit daarin wel boven snelheid gaat, is dit een mooie en goede oplossing."

Meer uit Voetbal

Lang na goede invalbeurt blij weer van waarde voor Oranje te zijn

THESSALONIKI (ANP) - Noa Lang was donderdag na het gelijkspel tegen Griekenland (2-2) in de Nations League blij eindelijk weer eens van waarde te kunnen zijn voor Oranje. De buitenspeler verving halverwege de tweede helft Ruben van Bommel en zorgde vanaf links geregeld voor gevaar. Oranje knokte zich na rust terug van een achterstand van twee doelpunten.

4 uur geleden
Xavi schuldbewust na slechte eerste helft: dit was mijn fout

THESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was mijn fout. Hier neem ik de volledige verantwoordelijkheid voor. Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", sprak de Spanjaard tijdens een persconferentie in het Thoumba-stadion in Thessaloniki.

6 uur geleden
Casparij met Manchester City gelijk tegen Real Madrid

MANCHESTER (ANP) - Voetbalster Kerstin Casparij heeft met Manchester City in de Champions League gelijkgespeeld tegen Real Madrid. In Engeland eindigde de wedstrijd in 1-1.

6 uur geleden
Dumfries geeft Oranje complimenten voor wilskracht na rust

THESSALONIKI (ANP) - Denzel Dumfries maakte de spelers van het Nederlands elftal de complimenten dat ze zich in de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League na een achterstand van 2-0 alsnog terug wisten te knokken tot 2-2.

6 uur geleden
Van Dijk noemt eerste helft Oranje bij Grieken onacceptabel

THESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk was niet te spreken over het spel van het Nederlands elftal in de eerste helft tegen Griekenland in de Nations League. "We werden afgetroefd, dat is onacceptabel", zei de aanvoerder na het gelijkspel (2-2) in een eerste reactie bij de NOS.

7 uur geleden
Portugal wint ook zonder Ronaldo van Denemarken

KOPENHAGEN (ANP) - De voetballers van Portugal hebben zonder vedette Cristiano Ronaldo tegen Denemarken de derde zege in de Nations League geboekt. In Kopenhagen wonnen de Portugezen met 4-2 na eerdere zeges op Wales en Noorwegen.

7 uur geleden
Oranje redt na zwakke eerste helft in Griekenland alsnog een punt

THESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een eerste nederlaag onder leiding van bondscoach Xavi Hernández moeizaam voorkomen. De uitwedstrijd tegen Griekenland eindigde in Thessaloniki in 2-2. Bij rust keek Oranje nog tegen een achterstand van 2-0 aan.

7 uur geleden