ADO Den Haag vindt trainingsvelden in Rijswijk
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag traint de komende twee seizoenen op het Prinses Irene Sportpark in Rijswijk. De eredivisionist hoopt op de lange termijn terug te keren naar het Zuiderpark in Den Haag.
ADO was de afgelopen maanden op zoek naar een nieuwe trainingslocatie omdat het kunstgras in het eigen stadion plaatsmaakt voor een natuurlijke ondergrond, waarop niet dagelijks getraind en in het weekeinde gevoetbald kan worden.
"We zijn zeer verheugd dat we deze trainingslocatie in ieder geval de komende twee seizoenen kunnen gebruiken", reageert algemeen directeur Mohammed Hamdi van ADO. "We waren op zoek naar een accommodatie met minimaal twee natuurgrasvelden. Het is mooi dat we een locatie hebben kunnen vinden die aan de belangrijkste voorwaarde voldoet. Daar willen we de gemeente Rijswijk en de eigenaren van het sportpark hartelijk voor bedanken."
"De komende twee jaar dienen in principe ter overbrugging", vervolgde Hamdi. "We koesteren nog steeds de wens om, samen met de gemeente Den Haag, een fraaie trainingsaccommodatie te realiseren in het Zuiderpark. We willen alsnog terug naar onze roots en kunnen daar nu meer tijd voor nemen. Dat doen we uiteraard met de gemeente, waarmee we zeer positieve en constructieve gesprekken voeren. Omdat kwaliteit daarin wel boven snelheid gaat, is dit een mooie en goede oplossing."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creƫerden minder dan in de eerste helft."
59 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
5 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
6 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in Belgiƫ voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geleden