ADO Den Haag trekt Oostenrijkse doelman Fraisl aan
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft met de Oostenrijker Martin Fraisl een nieuwe doelman aangetrokken. Fraisl heeft een contract voor de rest van het seizoen getekend.
De 27-jarige Oostenrijker was transfervrij nadat hij eind december bij Tweede Bundesliga-club SV Sandhausen zijn contract had laten ontbinden. Martin Jol, hoofd van het technisch hart van ADO toont zich tevreden met de komst van Fraisl. "Met deze aanvulling in de selectie komen we in de cruciale fase van het seizoen minder snel voor verrassingen te staan."
"De eerste indrukken zijn zeer goed. Het stadion is mooi en de gesprekken waren prettig", zegt de Oostenrijker. "Ik ben een doelman die vertrouwen uitstraalt en vastberaden is, maar soms ook een beetje gek kan zijn. Ik slaag er ook wel vaak in om rustig te blijven in lastige situaties. ADO Den Haag zit ook in een moeilijke periode, maar ik ben ervan overtuigd dat we de club er met zijn allen in kunnen houden."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ kan de komende maanden niet beschikken over rechtsback Denso Kasius. De 23-jarige verdediger liep eerder deze maand een blessure op aan een enkel en is donderdag succesvol geopereerd, meldt zijn club.
57 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Shaqueel van Persie, de zoon van Feyenoord-trainer Robin van Persie, is tijdens een oefenwedstrijd van de Rotterdammers opnieuw opgevallen. De 18-jarige jeugdspeler van Feyenoord maakte op Varkenoord tegen stadgenoot Excelsior het winnende doelpunt: 3-2. Van Persie draaide in het strafschopgebied soepel weg van zijn tegenstander en schoot beheerst raak in de verre hoek.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Spelersvakbond VVCS steunt de massaclaim van de Nederlandse stichting Justice for Players tegen wereldvoetbalbond FIFA, de KNVB en nationale bonden van Duitsland, Frankrijk, België en Denemarken. Dat bevestigt VVCS-voorzitter Evgeniy Levchenko na berichtgeving van de NOS. De stichting Justice for Players kondigde in augustus een schadeclaim aan voor 100.000 professionele voetballers vanwege regels rond transfers.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Verdediger Quilindschy Hartman is afgevallen bij het Nederlands elftal in aanloop naar het WK-kwalificatieduel met Polen van vrijdag. De 23-jarige linksback van Burnley is ziek. Bondscoach Ronald Koeman roept geen vervanger op, waardoor de selectie uit 24 spelers bestaat.
3 uur geledenLISSABON (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben bij Benfica het tweede punt van dit Champions League-seizoen gepakt. In het vrijwel lege Estádio da Luz in Lissabon bezorgde Cristina Martín-Prieto de thuisploeg in de tweede helft een voorsprong, maar Lynn Groenewegen redde een gelijkspel voor de kampioen van Nederland: 1-1.
16 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Tijdens het EK voetbal van 2028 worden beide halve finales en de finale op het Londense Wembley gespeeld. Een van de kwartfinales is ook in het iconische stadion met een capaciteit van 86.000 toeschouwers, de andere zijn in het Ierse Dublin, het Schotse Glasgow en Cardiff in Wales. Dat heeft de Europese voetbalbond UEFA bekendgemaakt in Londen.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben het eerste duel uit de achtste finales van de Europa Cup met duidelijke cijfers verloren van Hammarby IF: 1-3. De nummer 2 van Zweden is daarmee de grote favoriet om volgende week op eigen veld een plek bij de laatste acht veilig te stellen.
17 uur geleden