Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag strikt Jol als technisch adviseur

ADO Den Haag strikt Jol als technisch adviseur

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft Martin Jol gestrikt als technisch adviseur. De 63-jarige Jol was in het verleden als speler en trainer werkzaam voor de club uit zijn geboortestad. Eerder op de dag maakte ADO al bekend dat de Engelsman Alan Pardew het seizoen afmaakt als hoofdtrainer.

"Martin is een van de meest vooraanstaande Nederlandse trainers. En ook nog eens een Haags voetbalmonument. Het is fantastisch dat hij er, samen met Alan Pardew en de rest van de staf, alles aan wil doen om ADO Den Haag uit deze benarde positie te halen", aldus algemeen directeur Mohammed Hamdi. "Samen hebben ze meer dan vijfhonderd wedstrijden aan ervaring als manager-coach in de Premier League, de sterkste competitie ter wereld. Martin kan, mede daardoor, de overgang van het Engelse naar het Nederlandse voetbal versoepelen voor Alan."

"Hamdi heeft me gevraagd om te helpen en daar sta ik uiteraard positief tegenover", zei Jol. "Gezien de huidige situatie is het voor mij echt onmogelijk om dat niet te doen. ADO Den Haag kan nu alle steun gebruiken van iedereen die de club een warm hart toedraagt. Daarom ga ik in de komende tijd ook proberen een nog veel bredere basis te vinden van mensen die ADO Den Haag verder willen ondersteunen."

Carrière Jol

Jol was al een paar jaar niet meer werkzaam in de voetbalwereld. Zijn laatste werkgever was de Egyptische club Al-Ahly. Daarvoor was hij trainer bij onder meer Tottenham Hotspur, HSV, Ajax en Fulham.

ADO staat op de 17e plaats in de eredivisie. Trainer Fons Groenendijk stapte begin deze maand op en twee weken later vertrokken ook manager voetbalzaken Jeffrey van As en adviseur Kees Jansma.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

3 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

3 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

3 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

6 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

6 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

6 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

7 uur geleden