Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag speelt gelijk tegen Heracles Almelo (0-0)

ADO Den Haag speelt gelijk tegen Heracles Almelo (0-0)

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is een puntje rijker in de strijd tegen degradatie uit de eredivisie. Het elftal van de Britse trainer Alan Pardew speelde voor eigen publiek gelijk tegen Heracles Almelo: 0-0.

ADO blijft de nummer voorlaatst van de ranglijst. Later op zaterdag zal blijken of de club is ingelopen op PEC Zwolle. Die ploeg staat zestiende, een positie die aan het einde van het seizoen een ticket voor de play-offs voor promotie en degradatie oplevert. De nummers zeventien en achttien van de eindklassering degraderen rechtstreeks.

ADO had tegen Heracles een overwinning nodig om aansluiting te vinden met een aantal concurrenten. De club komt de laatste maanden echter zelden tot een zege. ADO won slechts een van de laatste 14 competitiewedstrijden.

Heracles kreeg in het eerste uur de beste mogelijkheden. Topscorer Cyriel Dessers schoot rakelings naast. Delano Burgzorg stuitte op doelman Luuk Koopmans en Alexander Merkel stond in kansrijke positie toen hij de bal miste. ADO ging pas beter spelen nadat Crysencio Summerville was ingevallen. Omar Bogle en Lex Immers waren dicht bij de openingstreffer. Maar Janis Blaswich, de goed spelende doelman van Heracles, redde een punt voor zijn ploeg.

ADO eindigde de wedstrijd met tien man. Shaquille Pinas kreeg in blessuretijd een tweede gele kaart.

Meer uit Voetbal

Galatasaray verspeelt ruime voorsprong en ontsnapt in verlenging

TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).

8 uur geleden
Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

9 uur geleden
Como meldt blessure en operatie voor aanvaller Addai

COMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.

9 uur geleden
Geblesseerde topscorer Mbappé mist komende duels van Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.

9 uur geleden
De Roon met Atalanta naar achtste finales Champions League

BERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.

11 uur geleden
Benfica gaat vergeefs in beroep en mist Prestianni tegen Real

MADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.

14 uur geleden
Bondscoach Veurink blijft scherp op sfeer na onthullingen Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.

14 uur geleden