Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag sluit onderzoek: geen spreekkoren richting Ihattaren

ADO Den Haag sluit onderzoek: geen spreekkoren richting Ihattaren

DEN HAAG (ANP) - Supporters van ADO Den Haag hebben zaterdag geen liedje gezongen of dingen geroepen over de vorig jaar overleden vader van PSV-speler Mohamed Ihattaren. Dat concludeert de Haagse voetbalclub na onderzoek.

"ADO Den Haag heeft een dergelijk spreekkoor tijdens de wedstrijd niet waargenomen en heeft hier tijdens en na de wedstrijd ook geen melding of bevestiging van gekregen van de veiligheidsorganisatie, de politie of de arbitrage. Na het bestuderen van de beelden en geluidsfragmenten kan worden bevestigd dat het desbetreffende spreekkoor richting de PSV-speler niet aan de orde is geweest", aldus ADO in een verklaring.

Het leek er volgens sommigen zaterdagavond op dat fans van ADO "Mo, waar is je vader nou?" riepen of zongen, daarmee verwijzend naar de vorig jaar overleden vader van de PSV'er. Volgens supporters van ADO zongen ze "Homo's vieren carnaval".

Reactie PSV

Trainer Ernest Faber zei na afloop van het uitduel, dat PSV met 3-0 won, afgaande op de niet bevestigde berichten: "Ik heb het niet meegekregen, maar ik heb achteraf wel gehoord wat er allemaal geroepen is. Als dit een nieuwe trend wordt, zie ik het heel somber in."

PSV liet zaterdag weten het onderzoek van ADO Den Haag af te wachten. Wat de Eindhovense club betreft is de zaak nu afgehandeld, meldt een woordvoerder maandag.

Waar het zaterdag precies misging, blijft onduidelijk. Mogelijk dat de spreekkoren of woorden niet goed zijn verstaan door een speler of spelers.

Meer uit Voetbal

Napoli pakt ticket Champions League, AS Roma verslaat Lazio

PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.

2 uur geleden
FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

4 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

5 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

6 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

6 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

17 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

17 uur geleden