Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag schiet niet veel op met punt tegen Sparta

ADO Den Haag schiet niet veel op met punt tegen Sparta

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft een punt overgehouden aan het duel met Sparta Rotterdam. De ploeg van trainer Ruud Brood speelde in eigen stadion met 1-1 gelijk.

ADO schiet met het punt niet veel op in de strijd tegen degradatie. De ploeg uit Den Haag staat op de zeventiende plek in de Eredivisie met 12 punten. Willem II passeerde ADO door een zege op hekkensluiter FC Emmen (2-0) en heeft 1 punt meer.

De Hagenaars hadden tegen Sparta wat recht te zetten na de 6-0-nederlaag eerder dit seizoen in Rotterdam. In de eerste helft creëerden beide ploegen weinig kansen. De bezoekers waren gevaarlijk met schoten van Mario Engels en Abdou Harroui. Vlak voor rust bracht Sparta-doelman Maduka Okoye bij een hoekschop redding op een kopbal van Michiel Kramer. Uit de daaropvolgende corner kopte Tomislav Gomelt de 1-0 binnen, zijn eerste doelpunt voor ADO.

In de tweede helft wisselde coach Henk Fraser al snel vier keer en werd Sparta sterker. De nieuwe ADO-doelman Martin Fraisl bracht redding op een schot van Engels. Hij was echter kansloos op een kopbal van de net ingevallen Reda Kharchouch. Harroui was nog dicht bij de 2-1 voor Sparta, maar zijn schot ging op de lat. Okoye redde in blessuretijd op een schot van invaller Shaquille Pinas.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

13 minuten geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

19 minuten geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

22 minuten geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

1 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

2 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

4 uur geleden
Feyenoord akkoord over in eigen handen krijgen van De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.

5 uur geleden