ADO Den Haag op karakter langs FC Eindhoven
DEN HAAG (ANP) - Na twee nederlagen op rij heeft ADO Den Haag op karakter gewonnen van FC Eindhoven. De ploeg van trainer Ruud Brood zegevierde op eigen veld met 4-2. De thuisclub maakte twee keer een achterstand goed en sloeg toe in de slotfase.
Jort van der Sande kwam namens de bezoekers twee keer tot scoren. Amar Catic (1-1) en Sem Steijn (2-2) zorgden voor de Haagse gelijkmakers. In het laatste kwartier stelden Samy Bourard en opnieuw Catic de zege veilig voor ADO.
Met 9 punten uit vijf duels klommen de Hagenaars naar de vierde plek. FC Eindhoven staat met 7 punten op de achtste plaats. Eerder op de dag won subtopper MVV in Maastricht met 3-0 van hekkensluiter Telstar.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax met veel moeite gewonnen. De thuisploeg, afgelopen seizoen actief in de Eredivisie, zegevierde met 3-2. Pepijn Reulen maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - AZ heeft zijn foutloze reeks voortgezet met een nipte zege bij Fortuna Sittard. De formatie van trainer Leeroy Echteld won het matige duel in Limburg met 2-0. Fortuna speelde vrijwel de gehele wedstrijd met tien man, na een snelle rode kaart voor Ole Romeny.
4 uur geleden