ADO Den Haag op karakter langs FC Eindhoven
DEN HAAG (ANP) - Na twee nederlagen op rij heeft ADO Den Haag op karakter gewonnen van FC Eindhoven. De ploeg van trainer Ruud Brood zegevierde op eigen veld met 4-2. De thuisclub maakte twee keer een achterstand goed en sloeg toe in de slotfase.
Jort van der Sande kwam namens de bezoekers twee keer tot scoren. Amar Catic (1-1) en Sem Steijn (2-2) zorgden voor de Haagse gelijkmakers. In het laatste kwartier stelden Samy Bourard en opnieuw Catic de zege veilig voor ADO.
Met 9 punten uit vijf duels klommen de Hagenaars naar de vierde plek. FC Eindhoven staat met 7 punten op de achtste plaats. Eerder op de dag won subtopper MVV in Maastricht met 3-0 van hekkensluiter Telstar.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Dušan Tadić start bij NEC in het thuisduel met Olympiakos in de derde voorronde van de Champions League. De 37-jarige Serviër speelde vorige week in het uitduel met de Griekse topclub (0-0) een kwartier mee, maar werkte afgelopen weekend tegen Telstar (1-2-nederlaag) wel een volledige wedstrijd af.
56 minuten geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft vooralsnog "een beperkt aantal signalen" ontvangen van verenigingen en gemeenten over de aanhoudende droogte. Dat meldt de voetbalbond dinsdag aan het ANP. De bespeelbaarheid en kwaliteit van natuurgrasvelden en de mogelijkheden om deze voldoende te besproeien worden het meest als probleem genoemd, stelt de KNVB.
2 uur geledenSALZBURG (ANP) - Omar Artan, de scheidsrechter die voor het afgelopen WK voetbal de toegang tot de VS werd geweigerd vanwege vermeende banden met leden van terroristische organisaties, is trots om woensdag de UEFA Super Cup te fluiten. Dat zei de Somaliër op de website van de Europese voetbalbond UEFA.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.
23 uur geleden