ADO Den Haag na overwinning op FC Den Bosch terug op tweede plek
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag staat na een 3-0-zege op FC Den Bosch weer op de tweede plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Darije Kalezic passeerde Roda JC op de ranglijst en heeft 5 punten achterstand op koploper Willem II.
Na ruim een kwartier spelen opende Jari Vlak de score. De nieuweling, overgekomen van FC Emmen, schoot uit een indirecte vrije trap de bal in de korte hoek. Na rust kopte Henk Veerman uit een hoekschop van Daryl van Mieghem raak. Het was alweer zijn zestiende competitietreffer. In blessuretijd bepaalde Henri Koudossou de eindstand.
Komende vrijdag gaat ADO Den Haag op bezoek bij Willem II. FC Groningen won later op zondag thuis met 3-0 van TOP Oss en staat vijfde. De Groningers bereikten donderdag de halve finales van de KNVB-beker door Fortuna Sittard na strafschoppen uit te schakelen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
6 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
8 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
8 uur geleden