Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag na negatieve testronde op trainingskamp

ADO Den Haag na negatieve testronde op trainingskamp

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag kan zondag op trainingskamp naar Mierlo. Een tweede testronde onder spelers en stafleden heeft geen positieve gevallen opgeleverd. Begin deze week testten wel een speler en een medewerker van de eredivisieclub positief op het coronavirus.

"Hun situatie wordt per dag scherp gemonitord", zegt een woordvoerder van ADO. "We volgen strikt de richtlijnen." De twee zitten in thuisquarantaine. Ze hebben geen klachten en vertonen ook niet de symptomen van Covid-19. Wanneer ze weer aan het werk kunnen, is nog niet bekend.

ADO Den Haag startte begin deze week onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Aleksandar Rankovic de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Al op de tweede dag kwam naar buiten dat een speler en een medewerker van de club een positieve test hebben afgelegd. Het voltallige kantoorpersoneel van ADO werd daarop ook getest, met louter negatieve uitslagen. Dat gold ook voor een tweede testronde binnen de selectie.

ADO gaat zondag naar Mierlo, voor een trainingskamp van een week. Onderdeel daarvan is een oefenwedstrijd in Maastricht, volgende week vrijdag tegen MVV. De ploeg van Rankovic oefent in de voorbereiding ook tegen Almere City FC, NAC Breda en Vitesse.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

56 minuten geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

1 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

1 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

1 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

2 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

3 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

5 uur geleden