Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag na negatieve testronde op trainingskamp

ADO Den Haag na negatieve testronde op trainingskamp

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag kan zondag op trainingskamp naar Mierlo. Een tweede testronde onder spelers en stafleden heeft geen positieve gevallen opgeleverd. Begin deze week testten wel een speler en een medewerker van de eredivisieclub positief op het coronavirus.

"Hun situatie wordt per dag scherp gemonitord", zegt een woordvoerder van ADO. "We volgen strikt de richtlijnen." De twee zitten in thuisquarantaine. Ze hebben geen klachten en vertonen ook niet de symptomen van Covid-19. Wanneer ze weer aan het werk kunnen, is nog niet bekend.

ADO Den Haag startte begin deze week onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Aleksandar Rankovic de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Al op de tweede dag kwam naar buiten dat een speler en een medewerker van de club een positieve test hebben afgelegd. Het voltallige kantoorpersoneel van ADO werd daarop ook getest, met louter negatieve uitslagen. Dat gold ook voor een tweede testronde binnen de selectie.

ADO gaat zondag naar Mierlo, voor een trainingskamp van een week. Onderdeel daarvan is een oefenwedstrijd in Maastricht, volgende week vrijdag tegen MVV. De ploeg van Rankovic oefent in de voorbereiding ook tegen Almere City FC, NAC Breda en Vitesse.

Meer uit Voetbal

Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

5 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

16 uur geleden
Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

17 uur geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

20 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

23 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

1 dag geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

1 dag geleden