ADO Den Haag maanden zonder aanvoerder Kemper
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag moet het maandenlang doen zonder aanvoerder Boy Kemper. De 23-jarige verdediger ondergaat begin volgende week een operatie aan zijn achilleshiel. Kemper, die in 2020 overstapte van Ajax naar ADO Den Haag, voetbalt al langere tijd met pijn en een operatie blijkt onvermijdelijk. Volgens de club is hij "een aantal maanden" uit de roulatie.
De Noord-Hollander is een vaste waarde in het elftal van trainer Dirk Kuijt. ADO Den Haag beleeft een teleurstellende start van het seizoen. Na zes wedstrijden heeft de ploeg van Kuijt pas 4 punten. Vrijdag kwam ADO voor eigen publiek niet verder dan 2-2 tegen Jong AZ. De club uit Den Haag, die vorig seizoen de finale van de play-offs om promotie naar de Eredivisie via strafschoppen verloor van Excelsior, neemt het maandag op tegen Jong FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
4 uur geleden