ADO Den Haag laat kans op koppositie liggen
AMSTERDAM (ANP) - ADO Den Haag is er niet in geslaagd om de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie te veroveren. De ploeg van trainer Darije Kalezic bleef bij Jong Ajax steken op een doelpuntloos gelijkspel (0-0).
ADO, dat de laatste drie wedstrijden op rij won en daarin acht treffers maakte, had in Amsterdam moeten winnen om koploper Roda JC en Willem II te passeren. De nummers 1 en 2 van de ranglijst hebben 23 punten, 1 punt meer dan ADO. Jong Ajax staat op de twintigste en laatste plaats met 6 punten.
De wedstrijd tussen FC Groningen en FC Emmen, vorig jaar nog een duel in de Eredivisie, eindigde eveneens zonder treffers: 0-0. Voor Groningen, de nummer 12 van de ranglijst, betekende dat het eerste punt na drie nederlagen op rij. FC Emmen staat op de vijfde plaats.
De Graafschap
FC Eindhoven won in een spectaculaire wedstrijd de derby bij Jong PSV: 3-4. Jesper Uneken maakte een hattrick namens de thuisploeg, maar Tibo Persyn, Sven Simons en Ozan Kökcü draaiden een 3-1-achterstand om in een zege.
Helmond Sport en FC Dordrecht speelden met 1-1 gelijk, TOP Oss was met 2-0 te sterk voor Jong FC Utrecht en Jong AZ won met 3-0 van De Graafschap.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
15 uur geleden