ADO Den Haag laat kans op koppositie liggen
AMSTERDAM (ANP) - ADO Den Haag is er niet in geslaagd om de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie te veroveren. De ploeg van trainer Darije Kalezic bleef bij Jong Ajax steken op een doelpuntloos gelijkspel (0-0).
ADO, dat de laatste drie wedstrijden op rij won en daarin acht treffers maakte, had in Amsterdam moeten winnen om koploper Roda JC en Willem II te passeren. De nummers 1 en 2 van de ranglijst hebben 23 punten, 1 punt meer dan ADO. Jong Ajax staat op de twintigste en laatste plaats met 6 punten.
De wedstrijd tussen FC Groningen en FC Emmen, vorig jaar nog een duel in de Eredivisie, eindigde eveneens zonder treffers: 0-0. Voor Groningen, de nummer 12 van de ranglijst, betekende dat het eerste punt na drie nederlagen op rij. FC Emmen staat op de vijfde plaats.
De Graafschap
FC Eindhoven won in een spectaculaire wedstrijd de derby bij Jong PSV: 3-4. Jesper Uneken maakte een hattrick namens de thuisploeg, maar Tibo Persyn, Sven Simons en Ozan Kökcü draaiden een 3-1-achterstand om in een zege.
Helmond Sport en FC Dordrecht speelden met 1-1 gelijk, TOP Oss was met 2-0 te sterk voor Jong FC Utrecht en Jong AZ won met 3-0 van De Graafschap.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
3 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
4 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.
4 uur geleden