
ADO Den Haag laat Bourard naar Hongarije gaan
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag laat Samy Bourard gaan. De 24-jarige middenvelder zag door de komst van onder anderen Marko Vejinovic en Nasser El Khayati zijn kansen op speeltijd de afgelopen weken flink afnemen. De Belg, die dit seizoen drie keer scoorde in de Eredivisie, verhuist daarom naar de Hongaarse club MOL Fehérvár FC.
Bourard kwam vorig jaar over van FC Eindhoven. Hij speelde zeventien wedstrijden voor ADO in de Eredivisie, waarvan tien als basiskracht. De club uit Den Haag vecht tegen degradatie en trok deze winter daarom heel wat nieuwe spelers aan.
"Samy is een echte liefhebber en ademt voetbalplezier, maar heeft tegelijkertijd ook veel speeltijd nodig om zich verder te kunnen ontwikkelen", zegt Martin Jol, hoofd van het Technisch Hart bij ADO. Na overleg met trainer Ruud Brood heeft Bourard daarom besloten over te stappen naar de huidige nummer 2 van de Hongaarse competitie.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Ajax komt steeds dichter bij de komst van Ko Itakura. Volgens het Duitse Sky Sport heeft de club uit Amsterdam een akkoord met Borussia Mönchengladbach bereikt over een transfersom van 10 miljoen euro. Beide clubs zouden nu nog onderhandelen over bonussen die de deal kunnen laten oplopen tot 13 miljoen euro.
39 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft een dijbeenblessure opgelopen in het bekerduel van Corinthians met Palmeiras (2-0). De aanvaller moest zich vlak voor rust laten vervangen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Fenerbahçe in de derde voorronde van de Champions League gewonnen. De ploeg van de jarige trainer Robin van Persie zegevierde met 2-1 in een uitverkochte Kuip.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Son Heung-min vertrekt na tien jaar bij Tottenham Hotspur. De 33-jarige Zuid-Koreaanse spits, die afgelopen seizoen met de Londenaren de Europa League won, heeft een akkoord bereikt met de Amerikaanse club Los Angeles FC.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is de aanvoerder van Feyenoord in het thuisduel met Fenerbahçe in de derde voorronde van de Champions League. De aanvallende middenvelder maakte eerder deze zomer de overstap van FC Twente naar de club uit Rotterdam.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anel Ahmedhodzic begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Fenerbahçe in de derde voorronde van de Champions League. De club uit Rotterdam nam de international van Bosnië en Herzegovina pas dinsdag definitief over van Sheffield United, maar trainer Robin van Persie heeft hem direct nodig. Hij mist de geblesseerde verdedigers Thomas Beelen, Gernot Trauner en Gijs Smal. Bovendien is David Hancko naar Atlético Madrid vertrokken.
14 uur geledenPORTO (ANP) - FC Porto begint niet zaterdag maar maandag aan de Portugese voetbalcompetitie. De club van trainer Francesco Farioli en spits Luuk de Jong krijgt van de Portugese voetbalbond twee dagen langer rust na het plotselinge overlijden van technisch directeur Jorge Costa.
15 uur geleden