Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag - Jong PSV op 19 april uitgespeeld na stroomstoring

ADO Den Haag - Jong PSV op 19 april uitgespeeld na stroomstoring

DEN HAAG (ANP) - De wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie tussen ADO Den Haag en Jong PSV wordt op dinsdag 19 april uitgespeeld. Het duel moest vorige week na 25 minuten bij een 1-0-voorsprong voor Jong PSV worden gestaakt vanwege een stroomstoring in het stadion van ADO. De resterende 75 minuten worden volgende maand uitgespeeld, onder zoveel mogelijk dezelfde omstandigheden als vorige week.

ADO - Jong PSV begon ruim een uur later dan gepland omdat al voor de aftrap de stroom uitviel. De thuisclub slaagde er in eerste instantie in om de stroomvoorziening te herstellen, maar na 25 minuten ging het licht wederom uit. De wedstrijd werd daarom gestaakt.

Volgens een woordvoerder van ADO Den Haag zijn alle problemen inmiddels verholpen. "We hebben geen indicatie dat dit opnieuw gaat gebeuren." ADO, de nummer 7 van de Keuken Kampioen Divisie, ontvangt vrijdagavond FC Volendam, dat begin deze week de koppositie moest afstaan aan FC Emmen.

De KNVB heeft vanwege het opnieuw inplannen van ADO - Jong PSV de wedstrijd Jong AZ - ADO Den Haag verplaatst van 18 naar 15 april.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

6 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

6 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

6 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

7 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

7 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

8 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

8 uur geleden