ADO Den Haag - Jong PSV op 19 april uitgespeeld na stroomstoring
DEN HAAG (ANP) - De wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie tussen ADO Den Haag en Jong PSV wordt op dinsdag 19 april uitgespeeld. Het duel moest vorige week na 25 minuten bij een 1-0-voorsprong voor Jong PSV worden gestaakt vanwege een stroomstoring in het stadion van ADO. De resterende 75 minuten worden volgende maand uitgespeeld, onder zoveel mogelijk dezelfde omstandigheden als vorige week.
ADO - Jong PSV begon ruim een uur later dan gepland omdat al voor de aftrap de stroom uitviel. De thuisclub slaagde er in eerste instantie in om de stroomvoorziening te herstellen, maar na 25 minuten ging het licht wederom uit. De wedstrijd werd daarom gestaakt.
Volgens een woordvoerder van ADO Den Haag zijn alle problemen inmiddels verholpen. "We hebben geen indicatie dat dit opnieuw gaat gebeuren." ADO, de nummer 7 van de Keuken Kampioen Divisie, ontvangt vrijdagavond FC Volendam, dat begin deze week de koppositie moest afstaan aan FC Emmen.
De KNVB heeft vanwege het opnieuw inplannen van ADO - Jong PSV de wedstrijd Jong AZ - ADO Den Haag verplaatst van 18 naar 15 april.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
21 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
33 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
54 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.
2 uur geledenPAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.
2 uur geledenDOHA (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de Qatar Open gewonnen. In Doha kwam hij in de finale geen moment in de problemen tegen Arthur Fils, de Franse nummer 40 van de wereld. Alcaraz won in twee sets: 6-2 6-1.
2 uur geleden