ADO Den Haag - Jong PSV op 19 april uitgespeeld na stroomstoring
DEN HAAG (ANP) - De wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie tussen ADO Den Haag en Jong PSV wordt op dinsdag 19 april uitgespeeld. Het duel moest vorige week na 25 minuten bij een 1-0-voorsprong voor Jong PSV worden gestaakt vanwege een stroomstoring in het stadion van ADO. De resterende 75 minuten worden volgende maand uitgespeeld, onder zoveel mogelijk dezelfde omstandigheden als vorige week.
ADO - Jong PSV begon ruim een uur later dan gepland omdat al voor de aftrap de stroom uitviel. De thuisclub slaagde er in eerste instantie in om de stroomvoorziening te herstellen, maar na 25 minuten ging het licht wederom uit. De wedstrijd werd daarom gestaakt.
Volgens een woordvoerder van ADO Den Haag zijn alle problemen inmiddels verholpen. "We hebben geen indicatie dat dit opnieuw gaat gebeuren." ADO, de nummer 7 van de Keuken Kampioen Divisie, ontvangt vrijdagavond FC Volendam, dat begin deze week de koppositie moest afstaan aan FC Emmen.
De KNVB heeft vanwege het opnieuw inplannen van ADO - Jong PSV de wedstrijd Jong AZ - ADO Den Haag verplaatst van 18 naar 15 april.
Meer uit Voetbal
DOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.
15 minuten geledenMAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub FSV Mainz is in het geschil met zijn oud-speler Anwar el Ghazi naar de Duitse federale arbeidsrechtbank gestapt. De club uit de Bundesliga tekent beroep aan tegen een eerdere afwijzing van het verzoek om hoger beroep door de regionale arbeidsrechtbank van Mainz.
59 minuten geledenZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
15 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.
18 uur geledenDOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.
20 uur geleden