Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag - Jong PSV op 19 april uitgespeeld na stroomstoring

ADO Den Haag - Jong PSV op 19 april uitgespeeld na stroomstoring

DEN HAAG (ANP) - De wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie tussen ADO Den Haag en Jong PSV wordt op dinsdag 19 april uitgespeeld. Het duel moest vorige week na 25 minuten bij een 1-0-voorsprong voor Jong PSV worden gestaakt vanwege een stroomstoring in het stadion van ADO. De resterende 75 minuten worden volgende maand uitgespeeld, onder zoveel mogelijk dezelfde omstandigheden als vorige week.

ADO - Jong PSV begon ruim een uur later dan gepland omdat al voor de aftrap de stroom uitviel. De thuisclub slaagde er in eerste instantie in om de stroomvoorziening te herstellen, maar na 25 minuten ging het licht wederom uit. De wedstrijd werd daarom gestaakt.

Volgens een woordvoerder van ADO Den Haag zijn alle problemen inmiddels verholpen. "We hebben geen indicatie dat dit opnieuw gaat gebeuren." ADO, de nummer 7 van de Keuken Kampioen Divisie, ontvangt vrijdagavond FC Volendam, dat begin deze week de koppositie moest afstaan aan FC Emmen.

De KNVB heeft vanwege het opnieuw inplannen van ADO - Jong PSV de wedstrijd Jong AZ - ADO Den Haag verplaatst van 18 naar 15 april.

Meer uit Voetbal

AZ bekert met doelman Owusu-Oduro tegen FC Twente

ALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.

7 minuten geleden
Directeur Feyenoord krijgt 'stortvloed' aan dreigementen binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.

8 minuten geleden
HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

2 uur geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

3 uur geleden
Middenvelder Sano wil NEC aan einde seizoen verlaten

NIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."

3 uur geleden
Ekkelenkamp helpt Udinese met doelpunt langs AS Roma

UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.

20 uur geleden
Spits Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal

RIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.

20 uur geleden