
ADO Den Haag in slotfase toch nog langs Telstar
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de Keuken Kampioen Divisie gewonnen van Telstar. Het duel in Den Haag eindigde in 2-1. ADO staat nu zesde, nog wel op ruime afstand van de plaatsen die goed zijn voor rechtstreekse promotie naar de Eredivisie.
Thomas Verheydt zette de thuisploeg kort na rust op voorsprong. De spits deed dat door een strafschop te benutten. In de 82e minuut maakte Glynor Plet de 1-1. Amar Catic zorgde kort later alsnog voor de Haagse winst.
Emmen is de lijstaanvoerder in de eerste divisie, gevolgd door Volendam.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.
39 minuten geledenTHESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord vindt het na de ruime zege op Heracles Almelo (0-7) belangrijk dat zijn spelers "hongerig en nederig" blijven. Dat vertelde hij tijdens een persconferentie in Almelo.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Gonçalo Borges heeft zijn eerste doelpunt als speler van Feyenoord opgedragen aan zijn in september overleden oma. "Het is een lastige tijd geweest, voor mij en mijn familie. Deze is voor mijn oma", sprak de Portugese buitenspeler na de zege van 7-0 van de Rotterdammers bij Heracles Almelo tijdens een persconferentie.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Feyenoord heeft zich een week voor de topper in de Eredivisie tegen PSV niet bovenmatig hoeven in te spannen. De Rotterdammers lieten hekkensluiter Heracles Almelo kansloos (0-7) en beginnen de ontmoeting met de regerend kampioen in De Kuip daardoor met een voorsprong van 3 punten.
4 uur geleden