ADO Den Haag in slotfase toch nog langs Telstar
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de Keuken Kampioen Divisie gewonnen van Telstar. Het duel in Den Haag eindigde in 2-1. ADO staat nu zesde, nog wel op ruime afstand van de plaatsen die goed zijn voor rechtstreekse promotie naar de Eredivisie.
Thomas Verheydt zette de thuisploeg kort na rust op voorsprong. De spits deed dat door een strafschop te benutten. In de 82e minuut maakte Glynor Plet de 1-1. Amar Catic zorgde kort later alsnog voor de Haagse winst.
Emmen is de lijstaanvoerder in de eerste divisie, gevolgd door Volendam.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
12 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
16 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
16 uur geleden