Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag haalt na Janmaat ook Vejinovic

ADO Den Haag haalt na Janmaat ook Vejinovic

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zich opnieuw versterkt met een ervaren voetballer. Na verdediger Daryl Janmaat komt ook middenvelder Marko Vejinovic naar de nummer 17 van de Eredivisie. De 30-jarige Vejinovic ondertekende een contract tot de zomer van 2023. De Amsterdammer zat zonder zijn club nadat hij afgelopen zomer in Polen zijn contract bij Arka Gdynia had laten ontbinden.

"Deze stap naar ADO voelt voor mij hartstikke goed", zegt Vejinovic, die de afgelopen maanden zijn conditie op peil hield bij onder meer Jong AZ en FC Volendam. "Ik kreeg meteen een warm en fijn gevoel bij de club en het project waar ze mee bezig zijn. Er heerst positieve energie bij de club en daar wil ik graag onderdeel van zijn. Ik heb veel wedstrijden gezien en geloof in de potentie van de selectie. Hopelijk kunnen we samen snel de weg omhoog vinden met ADO Den Haag."

Vejinovic debuteerde in 2009 in de hoofdmacht van AZ en speelde daarna voor Heracles Almelo, Vitesse en Feyenoord. De middenvelder werd in Rotterdamse dienst een keer opgeroepen voor het Nederlands elftal, maar tot een debuut kwam het niet.

Aanhouder wint

ADO Den Haag boekte voor de korte winterstop slechts één zege en houdt met 7 punten alleen FC Emmen (5 punten) onder zich. "Het is belangrijk dat we na Daryl nu ook op het middenveld een ervaren verbindingsspeler aan onze jonge selectie kunnen toevoegen", zegt Martin Jol, hoofd van het Technisch Hart bij ADO. "Marko is een speler die wij eigenlijk al voor het seizoen wilden hebben, maar destijds onhaalbaar was. Gebleken is echter dat de aanhouder wint."

De eerder in de week aangetrokken Janmaat en Vejinovic kunnen op 9 januari bij de hervatting van het seizoen tegen RKC Waalwijk hun eerste minuten maken voor de ploeg van trainer Ruud Brood.

Meer uit Voetbal

Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

3 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

17 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

18 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

1 dag geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

1 dag geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

1 dag geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

1 dag geleden