ADO Den Haag en Sparta ruilen voetballers Meijers en Faye
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag en Sparta Rotterdam hebben de voetballers Aaron Meijers en Lassana Faye 'geruild'. Meijers vertrekt voor dit seizoen op huurbasis naar Sparta en Faye bewandelt, eveneens op huurbasis, de omgekeerde weg.
Meijers speelde 250 officiële wedstrijden voor ADO Den Haag. "Aaron is een speler die acht seizoenen lang veel betekend heeft voor ADO Den Haag. Hij heeft zichzelf jarenlang bewezen als één van de betere linkervleugelverdedigers van de eredivisie, maar voor in ieder geval dit seizoen kiezen we in de persoon van Lassana voor een ander type", zei Martin Jol, hoofd van het technisch hart van de Haagse club.
"Lassana is een jonge linksback, die onze trainer goed kent, omdat hij al drie jaar met hem heeft gewerkt. Hij is een fysiek sterke speler, die bij ons de kans krijgt om zich verder te ontwikkelen", aldus Jol.
Strijd leveren
"Ik wil dit seizoen vlammen", zegt Faye over zijn overgang naar Den Haag. "Ik ken de trainer al goed, omdat ik bij zowel Sparta als Vitesse met hem heb gewerkt. Ik denk dat ik bij ADO Den Haag pas. Ik hou van strijd leveren, honderd procent geven en flair. Ik wil eraan bijdragen dat deze club terugkomt op het niveau waar het thuishoort."
Meijers sluit een lange periode bij ADO Den Haag voorlopig af. De 32-jarige verdediger, die eerder speelde voor FC Volendam en RKC Waalwijk, was sinds de zomer van 2016 aanvoerder bij ADO. In 250 wedstrijden voor ADO scoorde hij zeven keer.
"Aaron stond al langer in onze belangstelling. Met ruim 400 wedstrijden in het betaalde voetbal in de benen, waarvan 300 in de eredivisie, voegen we ervaring toe aan onze selectie", zegt technisch directeur Henk van Stee van Sparta. "Daarnaast heeft hij zijn sporen al verdiend en kan hij zich bij ons richten op de posities van linksback en linkermiddenvelder, waardoor hij de concurrentie in de selectie vergroot."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
4 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
7 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
21 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
22 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
1 dag geleden