ADO Den Haag en FC Emmen schieten weinig op met gelijkspel
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag wacht dit seizoen nog altijd op de eerste overwinning in een thuiswedstrijd. Het elftal van trainer Ruud Brood kwam zaterdag tegen hekkensluiter FC Emmen niet verder dan een gelijkspel: 0-0.
FC Emmen won dit seizoen nog helemaal geen wedstrijd. De club uit Drenthe wacht nu, van alle clubs in de hoogste afdelingen van de 55 UEFA-landen, het langst op zijn eerste zege in het huidige seizoen.
Michael de Leeuw was in een tegenvallende eerste helft het dichtst bij een doelpunt. De aanvoerder van FC Emmen raakte in de 24e minuut de paal. ADO werd kort voor rust via nieuwkomer Tomislav Gomelt gevaarlijk en ook Milan van Ewijk testte keeper Dennis Telgenkamp.
ADO had in de tweede helft meer de overhand. De paal bracht FC Emmen in de 50e minuut redding. Marko Vejinovic schoot halverwege de tweede helft de bal net over. Invaller Ricardo Kishna kreeg in blessuretijd de grootste kans en schoot de bal net naast.
FC Emmen is na achttien duels met 6 punten nog altijd achttiende en laatste. ADO staat nu zestiende met 11 punten. Nummer 17 Willem II heeft 10 punten. De twee onderste clubs degraderen rechtstreeks.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
2 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
5 uur geleden