Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag doet slechte zaken in strijd om periodetitel

ADO Den Haag doet slechte zaken in strijd om periodetitel

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft slechte zaken gedaan in de strijd om de derde periodetitel van de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van trainer Dick Advocaat verloor met 3-0 van Heracles Almelo.

ADO begon de achtste speelronde van de derde periode als koploper, maar door de nederlaag tegen Heracles staan de Hagenaren nu vierde. Almere City heeft 2 punten meer en PEC Zwolle en NAC Breda beide 1 punt meer.

Vrijdag valt de beslissing in de periode. ADO speelt dan uit tegen TOP Oss. Vorige week stond de club uit Den Haag in de kwartfinale van de KNVB-beker tegenover PSV (3-1-nederlaag) en Advocaat besloot toen spelers te sparen voor het duel met Heracles.

Trefzeker

Nikolai Laursen, Justin Hoogma en Ismail Azzaoui waren trefzeker voor Heracles, dat de eerste periodetitel veroverde. Koploper PEC Zwolle was de beste in de tweede periode.

Cuco Martina hielp NAC Breda aan een 2-1-zege op het beloftenelftal van PSV, terwijl Jong Ajax in Amsterdam met 2-1 verloor van TOP Oss. Willem II gaf in de uitwedstrijd tegen Jong AZ een 2-0-voorsprong uit handen: 2-2.

Meer uit Sport

Oekraïne boycot opening Paralympische Spelen door deelname Russen

KYIV (ANP) - De Oekraïense delegatie zal niet deelnemen aan de openingsceremonie van de Paralympische Winterspelen in Milaan. Ook eist het Oekraïense nationale paralympisch comité dat de Oekraïense vlag niet wordt gebruikt tijdens die ceremonie. Woensdag liet de Oekraïense overheid al weten geen regeringsfunctionarissen af te laten reizen naar Milaan voor de Paralympische Spelen.

20 minuten geleden
Atlete Hodgkinson loopt 24 jaar oud wereldrecord uit de boeken

LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.

9 uur geleden
Van Veen verliest finale bij Premier League Darts in Glasgow

GLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.

9 uur geleden
Amerikaanse kunstrijdster Liu wint individueel goud op Spelen

MILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.

9 uur geleden
IJshockeysters VS verslaan Canada in olympische finale

MILAAN (ANP) - De Amerikaanse ijshockeysters hebben goud gewonnen op de Olympische Spelen van Milaan door in de finale na verlenging met 2-1 te winnen van Canada. Dat het zo lang spannend bleef was verrassend, omdat de VS in de groepsfase nog met 5-0 te sterk waren voor Canada. Het brons ging naar Zwitserland, dat eerder op de dag in de extra tijd Zweden versloeg.

11 uur geleden
Atlete Visser in Liévin onder WK-limiet 60 meter horden indoor

LIÉVIN (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in het Franse Liévin onder de limiet voor de WK indoor gelopen op de 60 meter horden. Met 7,90 werd ze tweede in haar race achter Devyne Charlton uit de Bahama's.

11 uur geleden
Schaatser Nuis gaat nog zeker een jaar door, misschien wel twee

MILAAN (ANP) - Kjeld Nuis is na zijn bronzen medaille op de 1500 meter van de Spelen van Milaan zeker nog niet van plan te stoppen. De 36-jarige schaatser gaat zeker een jaar door. "Nog wel twee jaar ook misschien", voegde hij eraan toe.

13 uur geleden