ADO Den Haag doet slechte zaken in strijd om periodetitel
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft slechte zaken gedaan in de strijd om de derde periodetitel van de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van trainer Dick Advocaat verloor met 3-0 van Heracles Almelo.
ADO begon de achtste speelronde van de derde periode als koploper, maar door de nederlaag tegen Heracles staan de Hagenaren nu vierde. Almere City heeft 2 punten meer en PEC Zwolle en NAC Breda beide 1 punt meer.
Vrijdag valt de beslissing in de periode. ADO speelt dan uit tegen TOP Oss. Vorige week stond de club uit Den Haag in de kwartfinale van de KNVB-beker tegenover PSV (3-1-nederlaag) en Advocaat besloot toen spelers te sparen voor het duel met Heracles.
Trefzeker
Nikolai Laursen, Justin Hoogma en Ismail Azzaoui waren trefzeker voor Heracles, dat de eerste periodetitel veroverde. Koploper PEC Zwolle was de beste in de tweede periode.
Cuco Martina hielp NAC Breda aan een 2-1-zege op het beloftenelftal van PSV, terwijl Jong Ajax in Amsterdam met 2-1 verloor van TOP Oss. Willem II gaf in de uitwedstrijd tegen Jong AZ een 2-0-voorsprong uit handen: 2-2.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Alexander Zverev is de tegenstander van Jesper de Jong in de achtste finale van Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Fransman Quentin Halys , de nummer 90 van de wereldranglijst: 6-4 6-3 5-7 6-2.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Jesper de Jong kon zijn geluk niet op na een zege op de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov in de derde ronde van Roland Garros. "Het is een ongelooflijke prestatie voor mezelf", vertelde hij aan De Telegraaf. "Ik ben zo trots op hoe ik mentaal erbij ben gebleven. Dat was de sleutel. Ik voel me fysiek nog altijd oké. Dat is een goed teken. Nu is het een kwestie van herstellen, mijn vitamines slikken en niet ziek worden."
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Jesper de Jong staat voor het eerst in de vierde ronde van Roland Garros. De 25-jarige tennisser stuntte vrijdag in de derde ronde door de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov (30) in vijf sets te verslaan: 7-5 5-7 6-2 6-7 (2) 6-2. De Jong treft de winnaar van de partij tussen de Duitser Alexander Zverev en de Fransman Quentin Halys.
10 uur geledenPIANI DI PEZZÈ (ANP) - Sepp Kuss heeft de negentiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Amerikaan van Visma - Lease a Bike kwam solo over de finish van de koninginnenrit van de eerste grote ronde van het seizoen die zondag in Rome eindigt.
13 uur geledenCHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.
13 uur geledenFELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.
17 uur geledenFELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Michael Valgren gaat vrijdag niet meer van start in de Ronde van Italië. De Deen, die woensdag nog de zeventiende etappe won, stapt net als zijn Britse ploeggenoot James Shaw af. Dat gebeurt om sportieve redenen, meldt hun ploeg EF Education-EasyPost.
20 uur geleden